YAPI KREDİ MOBİL BANKACILIK

YAPI KREDİ MOBİL BANKACILIK

Gelişen teknoloji ve internet kullanımının artması ile artık birçok işleminizi internet aracılığı ile yerine getirebilirsiniz. Bu durumda yararlanabileceğiniz hizmetlerden birisi de Yapı Kredi mobil bankacılık uygulamasıdır. Yapı Kredi mobil şube ile birlikte artık Yapı Kredi şubelerinden yerine getirebileceğiniz birçok işlemi bu alanda da hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Yapı Kredi mobil şube uygulamasının nasıl indirileceği, uygulamadan nasıl yararlanacağınız ve uygulama için şifre almak işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Uygulaması

Sizde Yapı Kredi mobil bankacılık uygulamasından yararlanmak istiyorsanız ilk olarak yazımızın bu bölümünde yer alan bilgileri okuyabilirsiniz. Biz sizler bu alanda Yapı Kredi mobil şube uygulamasının nasıl indirileceği hakkında bilgi vereceğiz. Yapı Kredi mobil şube uygulamasını ise telefonunuzun işletim sistemine göre iki farklı yerden indirebilirsiniz. Biz sizlere bu alanda iki farklı yoldan da nasıl indirileceği hakkında bilgi vereceğiz. Dediğimiz gibi sizde telefonunuzun işletim sistemine göre indirme işlemini yapabilirsiniz. Eğer telefonunuzun işletim sistemi Android ise bu durumda aşağıda Android için verilen linke tıklayınız. Ancak telefonunuzun işletim sistemi IOS ise bu durumda aşağıda IOS için verilen linke tıklayınız. Bundan sonra açılacak olan sayfada uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra ise kart numaranız ve internet şifreniz ile sistemi giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra ise artık sizde Yapı Kredi şubelerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi yerine getirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Android İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Mobil Bankacılık IOS İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Şifresi Nasıl Alınır?

Sizde Yapı Kredi mobil bankacılık uygulamasından yararlanmak istiyorsanız bu durumda sizlere internet şifresi lazım olacaktır. Eğer internet şifreniz yoksa bu durumda mobil bankacılıktan yararlanamazsınız. Biz sizlere bu alanda internet bankacılık şifresinin nasıl alınacağı hakkında bilgi vereceğiz. Sizde internet şifresi almak için yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak kredi kartı ile mi yoksa banka kartı ile işlem yapacaksınız onu belirleyin daha sonra ise yani bir sonraki adımda ise ilgili alana müşteri numaranızı giriniz, bu işlemden sonra ise kredi kartı numaranızı ya da banka kartı numaranızı giriniz. Bundan sonra ise kart şifrenizi ilgili alanlara giriniz. Daha sonra ise devam butonuna basınız ve cep telefonunuza gelecek olan doğrulama kodunu ilgili alana giriniz. Bu işlemi de yaptıktan sonra artık sizde yeni şifrenizi belirleyebilir ve mobil bankacılık uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Şifresi Almak İçin TIKLAYINZ!

Scroll to Top