Yapı Kredi Play Kredi Kartı Limit Arttırma

Gençlerin ve öğrencilerin başvuruda bulunabileceği Yapı Kredi‘nin popüler olan kredi kartlarından birisi Yapı Kredi Play Kredi Kartı çoğu avantajı da beraberinde getiriyor. Yapı Kredi Play Kredi Kart’ın en büyük özelliklerinden birisi de Yapı Kredi’nin Worldcard özelliklerinin bütününü kendinde taşıyor olmasıdır. Play Kartın World card özellikleri sayesinde yapmış olduğunuz alışverişlerden hem World puan kazanıyor hem de aynı zamanda World üye iş yerlerinde de geçerli olan bütün kredi kartı kampanyaları sizlere yarar sağlıyor ve faydalanabiliyorsunuz. Diğer bütün kredi kartlarında nasıl oluyor ise tabii ki Play Kart ile de limitiniz kadar harcamalar yapabilirsiniz. Play Kartın limitleri kişiden kişiye göre değişiklik gösterilebilmekte ve ilk adımda bankanın uygun bulduğu limit ile sizlere tahsis edilmektedir. Sizler dilerseniz daha sonrasında Yapı Kredi Play Kartınızın limitini düşürebilir ya da Yapı Kredi internet şubesinden kart limitinizi arttırabilirsiniz.

Play Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Play Kartınızın limitini arttırabilmek için çeşitli yollar vardır. Bunlardan ilki; internet bankacılığını kullanıp kullanıcı adımız ve şifremiz ile girerek limit arttırma talebinde bulunabiliriz.Limit arttırma talebimizi dilediğimiz zaman kolay bir şekilde iletebiliriz. Bunun için izlememiz gereken işlemler vardır. Öncelikle internet şubesindeki Kartlarım-Kart Hizmetleri ve en son Limit İşlemleri adımlarını izleyerek işlemlerimizi hemen gerçekleştirebiliriz. Play Kartımızın limit işlemlerini Yapı Kredi internet şubesinden hızlı ve güvenli bir şekilde yapabiliriz.

Yapı Kredi Play Kredi Kartı Limit Arttırma talebinde bulunduğumuzda başvurumuz değerlendirilip Limit Arttırma talebimiz onaylandığı zaman bizlere telefon ile geri dönüş yapılacaktır.Bizlere geri dönüş yapılmamış ise bilin ki işlemimiz onaylanmamış anlamına gelmektedir.

Eğer ben internet bankacılığını kullanmak istemiyorum ya da kullanamıyorum diyorsanız sizlere en yakın Yapı Kredi şubesine giderek, 444 0 444 olan Yapı Kredi telefon bankacılığı hizmet numarasından arayarak Yapı Kredi Play kredi kartı limit artırma talebinizi müşteri temsilcisine ileterek işleme konulmasını isteyebilirsiniz. Diğer bir yol ise; SMS göndererek limit arttırma işleminizi halledebilirsiniz. SMS ile limit artırma talebinde bulunmanız için yapmanız gerekenler; aralarında birer boşluk bırakıp sırası ile LIMIT, kredi kartı numarasının son altı(6) hanesi ve aylık net gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. (Örnek= SMS: LIMIT 135790 1500) Yapı Kredi Play Kredi Kartı Limit artırma talebinizin değerlendirebilmesi için SMS gönderdiğiniz cep telefonu numaranız müşteri bilgilerinin altında kayıtlı olmalı ve gelir bilginizi herhangi bir noktalama işareti olmadan sadece tam sayı şeklinde yazmanız gereklidir.

Aynı zamanda müşteri limiti, eğer varsa, birden çok olan Yapı Kredi kredi kartınızı tek bir limit üzerinden yönetmenizi sağlayabilir. Bütün kartlarınız ile toplamda en fazla olan müşteri limitiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Kartlarınızın hesap kesim tarihlerini farklılaştırıp ödemelerinizi çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Yapı Kredi Play kredi kartınızın limitini müşteri limitine eşitleyip, müşteri limiti tutarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Sadece kredi kartı bilgileriniz ile Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş yapıp, Play kredi kartı limitini müşteri limitiniz olacak biçimde kolay bir şekilde güncelleme imkanına sahipsiniz.

Size uyan her türlü yol ile limit arttırma işleminizi halledebilirsiniz. İnternet bankacılığı ile Yapı Kredi’ nin bireysel internet şubesine girerek limit arttırma işlemini yapabilirsiniz.Sizlere en yakın Yapı Kredi şubesine bizzat giderek şubede bu işlemi yapabilirsiniz. Ya da telefon bankacılığı hizmet numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile konuşarak Yapı Kredi Play Kredi Kartı Limit Arttırma işlemi yapmak istediğinizi belirterek işlemin yapılması için talepte bulunabilirsiniz. Başka bir seçenek de sms ile limit arttırma talebinde bulunmanızdır.  İşte bu yollar ile Yapı Kredi Play Kredi Kartı Limit Arttırma işlemlerinizi basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Scroll to Top