Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu

Çoğu tüketici alışveriş yaptıkları mağazalardan en fazla taksit ya da avantaj imkanının hangi kredi kartının sağladığını sormayı alışkanlık haline getirmiştir. İşte Yapı Kredi de bu tercihleri dikkate alarak Taksitçi Kart ile kredi kartı sahiplerine alışveriş yaptıkları mağaza ister Yapı Kredi üye iş yeri olsun ister ise olmasın, 3 taksit avantajı sunmaktadır. Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusunun nasıl yapıldığını anlatmadan evvel sizlere Yapı Kredi Taksitçi Kart hakkında bilgiler verelim.

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Nedir?

Taksitçi kredi kartı ile gerek yurt içinde gerek ise yurt dışında bütün dünyada Master Card ambleminin bulunduğu milyonlarca iş yerinde taksitçi kredi kartı ile alışveriş yapılabilmektedir. Bu kart ile taksit yapılan hizmet ve mal alımlarında, 100 TL ve üzerindeki peşin alışverişlerde belirli olan bir işlem ücreti ile 3 taksit ile yapılabilmektedir. Üstelik taksit yapılabilen World Üye İş yerlerinde yapılacak olan taksitli alışverişlerde ise toplam taksit adedinin dokuz ayı geçmeyecek biçimde 3’e varan ekstra taksit imkânlarından da ek taksit sayısına bağlı olarak belirlenen bir ücret karşılığında faydalanabilirsiniz. Diğer bütün alışverişlerde ise ödemelerinizi peşin ya da World Üye İş yerlerinde mevcut taksit imkânları ile yapabilirsiniz.

BDDK tarafınca yayımlanan yönetmeliğin uyarınca taksitin uygulanabildiği mal ve hizmet alımlarına ilişkin olarak yapılacak 100 TL ve üzerinde olan peşin işlemleriniz taksitlendirme işlem faizinin karşılığında, Hesap Özeti’ne ekstra olarak 3 taksit ile; World Üye İş yerlerinde yapmış olduğunuz 100 TL ve üzerinde olan taksitli alışverişler ise belirlenmiş taksit sınırlarını geçmeyecek biçimde ek 1, 2 ya da 3 taksit ile yansıtılmaktadır.

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Yapı Kredi Taksitçi kredi kartı ile Türkiye’nin dört bir yanında 200.000’i aşkın olan anlaşmalı World Üye İş yerinde puan ve taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Sizlere özel kampanyalar, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatı kolaylaştıran ve zenginleştiren çoğu ayrıcalığa sahip olmuş olursunuz. Ayrıca taksitçi kredi kartınız, World kartın bütün özelliklerine sahip ve anlaşmalı World card Üye İş yerlerinden yapılan bütün alışverişlerden puan kazanıp, sizlere özel olan kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Sizler de taksitçi kullanarak alışverişinizde taksit yaptırmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu için müşterilerine 3 kolay yöntem sunmaktadır.

SMS Yolu ile Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartına ait internet sitesinde herhangi bir online form bulunmamaktadır. Yine bu sitede yer alan açıklamalara göre ise bütün operatörlerden 4421′e TC kimlik numaranızı yazarak taksitçi web şeklinde SMS gönderir iseniz Yapı Kredi’nin Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu için sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Yolu ile Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu

Eğer hali hazırda Yapı Kredi müşterisi isek, Yapı Kredinin internet şubesine giriş yaparak Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu yapabiliriz.

Yapı Kredi İnternet şubesi için TIKLAYINIZ!

Yapı Kredi Şubeleri Yolu ile Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankasının sizlere en yakın olan şubesine gidip, müşteri temsilcisi ile yapacağınız kısa bir görüşmenin sonrasında, başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Taksitçi Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Yukarıdaki yöntemlerden herhangi biri ile yapmış olduğumuz Taksitçi Kredi Kartı Başvurumuzu, bütün operatörlerden TC Kimlik Numaranızı 4407′ye TAKSITCI  yazıp SMS göndererek takip edebiliriz. Ayrıca 444 0 440 Yapı Kredi Çağrı Merkezi’nden ya da Yapı Kredi Bankası şubelerinden öğrenebiliriz.

Özet ile Yapı Kredi Taksitçi Kredi Kartı Başvurusu için Sms yolu ile bize ulaşmalarını sağlayarak, internet bankacılığı yolu ile ya da bizzat şubeye giderek başvurumuzu yapabiliriz. Taksitçi kartın kolaylıklarından faydalanmak için başvurumuzu istediğimiz bir yol ile yapabiliriz. Böylece istediğimiz şekilde taksit ile doya doya alışveriş yapabilir ve güzelliklerinden faydalanabiliriz.

Scroll to Top