YAPI KREDİ KREDİ HESAPLAMA

Yapı Kredi Taksitçi

Alışveriş yapmak tam anlamı ile bizim için olmazsa olmaz hobi ya da ihtiyaçlardan biridir. Temel gıda besinlerinden tutun da giyim giyecek ürünlerine kadar hepsini satın alma işlemine alışveriş adını verebiliriz. Alışveriş yapmak kimi zamanlarda kolay olmamaktadır. Aileler ödenecek faturaları evin giderlerini de göz önünde bulundurarak hareket etmelilerdir. Çünkü nakit satın alımı yapmak her aile için mümkün değildir. Nakit satın alımı yapmak ay içerisindeki diğer ödemeleri aksatabilir. Bu sebeple vatandaşlarımız çağımızın en kullanışlı buluşlarından biri olan kredi kartlarına yönelmektedir. Banka kuruluşları işçisinden memuruna her kesimden vatandaşa hitap eden kredi kartlarını kullanıma sunmaktadır. Ülkemizde hatırı sayılır banka kuruluşlarından biri olan Yapı Kredi Bankası kullanıcılarına Yapı Kredi Taksitçi adı altında mükemmel özellikleri olan bir kredi kartını kullanıma sunmaktadır. Taksitçi kartın özelliklerinden aşağıdaki yazımızda bahsedeceğiz.

Yapı Kredi Taksitçi Kartın Özellikleri Nelerdir?

Yapı Kredi Taksitçi kart sayesinde adından da anlaşıldığı üzere rahatça taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Nakit satın alım yapmak oldukça zor olmaktadır. Burada devreye Taksitçi kart girmektedir. Taksitçi kart World’ün tüm özelliklerine sahiptir. Tüm World üyesi işyerlerinde yapmış olduğunuz alışverişlerinizde Worldpuan kazanır ayrıcalıklı taksit ve kampanyalardan faydalanma fırsatı yine Taksitçi kart ile sizlerledir. Paro yıldızını gördüğünüz her yerde Paropuan kazanma fırsatı yine Taksitçi ile sizlerledir. Kazandığınız Paropuanları paro yıldızı topluluğu olan tüm işyerlerinde doyasıya harcayabilirsiniz. Taksitçi kartın temel amacı harcamalarını nakit yapamayan vatandaşlarımızın taksitler halinde kolayca ödeme yapabilmesini sağlamaktır. Taksitçi kartın bir başka özelliği ise asıl karta bağlı ek kart çıkartılabilmesidir. Ek kart sayesinde sevdikleriniz de tüm bu özelliklerden faydalanabilmektedir.

Yapı Kredi Taksitçi Karta Nasıl Başvuru Yaparım?

Yapı Kredi Taksitçi karta sahip olmak da çok kolay. Günümüzde cep telefonu kullanmayan insan sayısı neredeyse yok durumdadır. Telefonlarımızın mesaj bölümüne girerek taksitçi web yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazınız 4421’e bu mesajı gönderiniz. Bu denli kısa bir işlemin ardından kart başvurunuzu takip etmeniz de çok kolay. Yine telefonunuzun mesaj bölümüne TAKSITCI yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 4407′ ye mesajı göndererek başvurunuz ne halde, ne zaman kartınız gelecek gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu kısa işlemler sayesinde şube üzerindeki teferruatlı işler ile uğraşmanıza gerek kalmadan kolayca evden, işyerinden kısaca olmanız gereken herhangi bir yerden bir mesaj yolu ile bütün işlerinizi halledebilirsiniz.

Yapı Kredi Taksitçi Kart İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top