Yapı Kredi Trio Kart

Hayat standartlarının artması şüphesiz ki teknoloji ve sanayinin gelişmesiyle birlikte doğru orantılı olarak gelişmektedir. Bu durumun toplum üzerinde olumlu etkileri olduğu kadar olumsuz etkileri de vardır. Tüketici toplum olarak baktığımızda yüksek kalitede tüketim ürünlerinin olması sonucunda bu ürünlerin üretim maliyetleri arttığı için tüketici topluma yansıyan alışveriş fiyatları da yüksek olmaktadır. Bu tür ekonomik sorunların çözülmesi için global anlamda çeşitli çözümler ve finansman karşılamaya yarayan kuruluşlar ortaya çıkmıştır. Bu kuruluşların ortak isimleri banka olarak bilinmektedir. Bankalar sanayi ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ekonomi zincirindeki önemli yerini almıştır. Devlet ve özel olarak çeşitli kriterler ve çalışma alanlarına sahip birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalardan birisi de Yapı Kredi Bankası’dır.

Yapı Kredi Bankası 1944 yılında kişilerin daha kolay ev sahibi olmalarını sağlamak amacıyla kurulmuş özel bir bankadır. Günümüzde kurumsal ve bireysel anlamda bankacılık hizmetlerini genişleterek toplumun farklı kesiminde yer alan vatandaşların avantajları doğrultusunda çeşitli kampanya ve ürünleri piyasaya sürerek aktif ve büyük bir banka olma özelliğini korumaktadır. Verdiği hizmetlerden birisi de kredi kartı hizmetleridir. Çeşitli gelir klasmanında bulunan kişilerin yaptığı kredi kartı başvuruları doğrultusunda uygun limit ve faiz seçenekleriyle vatandaşların bu hizmetten yararlanması sağlanmıştır. Son dönemlerde kredi ürünleri talebinin de artmasıyla birlikte banka bir ürün geliştirmeyi düşünmüş ve çözüm olarak Yapı Kredi Trio Kart’ı geliştirmiştir. Yapı Kredi Trio Kart kredi kartı olarak kullanılabilse de aynı zamanda kredi ürünü sağlayan yüksek limitli bir ürün olarak göze çarpmaktadır.

Yapı Kredi Trio Kart Nedir?

Yapı Kredi Trio Kart toptancı ve perakendeci arasındaki ödemeler konusunda kolaylık sağlayan bir karttır. Yüksek meblağdaki ödemeleri banka kendi sorumluluğuna almıştır ve alışverişlerde daha kısa süreli ödemelerin yapılmasıyla güvenilir bir hizmetin sağlanması amaçlanmıştır. Bu karta sahip olan tüketiciler 10 bin liradan 100 bin liraya kadar kredi limitine bu kart üzerinden sahip olabiliyorlar. Ayrıca alışverişlerde bu kartı kredi kartı özelliğinde de kullanabiliyorlar.Yapı Kredi Trio Karta ait vadeli mal alım faizi olarak yüzde 3.5 olarak belirlenmiştir. Çek, senet yapmadan alışverişlerinizde banka güvenliğinde kullanabileceğiniz bu kart, ödeme işlemlerinizde direk pos makinesinden ödenecek tutarı çekmeniz yoluyla yapabildiğiniz borçlanmanızın sadece bankaya olacağı ve bu yüzden ticari anlamda kolaylık sağlayan güncel bir araçtır. Karta sahip olmak için herhangi bir Yapı Kredi şubesine giderek gelir belgeleriniz kapmasında diğer gerekli belgeleri tamamlayarak en uygun limitli Yapı Kredi Trio Karta sahip olabilirsiniz.

Yapı Kredi Trio Kart İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz