YAPI KREDİ WORLD

Yapı Kredi birçok kredi kartını hizmete sunmuştur. Bunların en kapsamlısı da Yapı Kredi World seçenekleridir. Şimdi sizlere neler olduğunu anlatacağız.

Yapı Kredi WorldCard

Ülkemizde kredi kartına olan ihtiyaç oldukça fazladır. Çünkü bizler nakit olarak harcama yapamadığımız için bu noktada kredi kartlarına ihtiyaç duyarız. İhtiyaç duyduğumuz bu nakit ihtiyacını sahip olduğumuz kredi kartlarıyla karşılayabiliriz. Taksitli alışverişleriniz için kullanabilecek olduğunuz bu kartları dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Yapı Kredi Worldcard seçenekleriyle sizlere birçok seçenek sunmuştur.

Tam 23 yıldır Worldpuanlar kazandıran Worldcard seçenekleri her vatandaşa göre farklılık gösterir. Çok fazla seçeneğe sahip olan Yapı Kredi Worldcard sayesinde sizler dilediğiniz kredi kartını seçebilirsiniz.

Yapı Kredi World Gold Kart

Yaşam kalitesini en yüksek seviyede yaşayanlar için oluşturulmuş olan bu WorldGold Kart sayesinde pek çok avantaja sahip olabilirsiniz. Size özel tanımlanan pek çok alternatiften dilediğinizi seçebilirsiniz. Hem iş yaşamınızda hem de sosyal yaşamınızda kullanacak olduğunuz bu kart ile sizler en avantajlı bireyler olacaksınız.

Yapı Kredi World Platinum Kart

World Platinum Kart ile dünyada tek başınıza yaşıyor hissine kapılacaksınız. Çünkü Platinum Kart sizlere öyle fırsatlar sunmuştur ki böylelikle fazlasıyla avantaja sahip olursunuz. Yalnızca kredi kartı özeliğine sahip olmakla kalmaz aynı zamanda limitsiz kart özelliği de bulunur. Böylece dilediğiniz kadar alışverişin tadını çıkarırsınız.

Yapı Kredi World Business Kart

İş hayatınızı kolaylaştıran ve iş alanında yapacak olduğunuz harcamalarınız da World Business sayesinde bir adım öne geçersiniz. İş seyahatlerinizde, iş için alacak olduğunuz mallarda kullanabilecek olduğunuz bu kredi kartı sizlere özel ödeme kolaylıkları ile donatılmıştır. Mal alım satımlarında ticaret işinde uğraşanlar bu sayede işinde büyük pratiklik sahibi olurlar.

Yapı Kredi World Sanal Kart

Gelişen internet teknolojisi ile artık dijital ortamda yapılan online alışverişler artmaktadır. Bu sayede kredi kartları da çeşitlenmektedir. Vatandaşları her zaman düşünen Yapı Kredi sayesinde sanal kart tasarlanmış ve bu sayede online alışveriş yapmak daha da kolaylaşmıştır. Pratik alışveriş yapmanın birinci yolu sanal yolla alışveriş yapmaktır. Sanal yolla yapılan alışveriş büyük kolaylık sağlıyor. Sonuç olarak sanal kart ile alışveriş yaparak harcamalarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

World Eko Kart

Her kredi kartının yıllık bir ücreti olur ve kredi kartı kullanıcıları bu ücreti ödemekle yükümlüdür. World kart sayesinde sahip olduğunuz bu avantajları yıllık ücret ödemeden Eko Kart ile sahip olabilirsiniz. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde hesap öderken POS makinesinden temassız geçiş özelliğiyle büyük rahatlık kazanmış olacaksınız. Çünkü World Eko Kart ile bu temassız geçiş özelliğine sahip olursunuz. Kasalarda sağlamış olduğunuz bu hızlılık ile vakit kaybına uğramadan işleminizi kısa bir şekilde tamamlamış olursunuz.

World Hediye Kart

Yakınlarınızı, sevdiklerinizi mutlu etmek için kullanacak olduğunuz bu hediye kart sayesinde az miktarda olan limit ile çevrenizdekileri sevindirebilirsiniz. Onlar alışveriş yaparken aynı sizin sahip olduğunuz kartın özelliklerine sahip olacaktır. Vatandaşlar bu sayede hediye kart ile avantajlardan yine aynı şekilde yararlanabilirler.

İşte World kartlar bunları içerir. Sizler bu kartlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda bulunan linke tıkayarak oluşturabilirsiniz.

Yapı Kredi World Kart Türleri İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top