ZİRAAT BANKASI BAŞAKKART

ziraat bankası başakkart

Ziraat Bankası Başakkart tarım ile ilgili bütün alışverişlerinizde size kolaylık sağlayacak bir karttır. Ziraat Bankası Başak Kart hakkında genel bilgileri ve nereden, nasıl alınacağını yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

Ziraat Bankası Başakkart Nedir, Ne İşe Yarar?

Yakıt gücü, tohum, gübre, tarım ilaçları, hayvan yemleri, veterinerlik hizmetleri gibi tüm tarımsal faaliyetleri bu kart üzerinden ödeyerek ödeme kolaylıklarından yararlanabilir, işiniz ile ilgili bu ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Diğer bir özellik ise tarımsal kredilerinizi Başakkart’a yüklediğinizde kredi limitinizi 365 gün 6 saat istediğiniz herhangi bir zamanda ve istediğiniz miktarda ATM’lerden nakit olarak çekerek veya Başakkart üye işyerlerinden tarımsal giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Başakkart’ın Özellikleri Nelerdir?

  • Faizsiz dönem avantajı kazanabileceğiniz bir banka kartıdır.
  • Tarımsal bütün üretim alanında ihtiyaç duyabileceğiniz tohum, fide, gübre, tarım ilaçları, hayvan yemleri, veterinerlik hizmeti, arıcılık/seracılık/balıkçılık. vb. malzemelerini, traktörünüzün ve diğer mekanizasyon iş aletlerinizin bakım/onarım/yedek parça giderlerini Başakkart anlaşması olan işyerlerinden 5 aya varan faizsiz dönemlerle alınabilmesi mümkündür.
  • Ziraat Bankası Başak Kart ile alınacak herhangi bir iş malzemesinin kartın bütün limiti kullanılarak alınabilmesi.
  • Daha önceki maddelerde de belirtildiği gibi faizsiz dönem avantajı sayesinde üreticilerimizin üzerindeki yükü azaltabilecek olması.
  • Hesap özetlerinin 3 aylık olarak sizlere iletilmesi.
  • Ziraat Bankası’nın ATM’leri ve banka şubelerinden nakit çekimi yapılabilmesi.
  • Ziraat Bankası Başak Kart’ın hiçbir kart ücreti bulunmaması.
  • Faizsiz dönemlerin sonunda geri ödeyemediğiniz tutar, kredi hesabınıza aktarılmakta ve aktarma tarihinden itibaren faize tabi tutulmaktadır.
  • Ziraat Bankası’nın diğer kart ve hesaplarında uyguladığı 365 gün 6 saat güvenli koruma Başakkart için de geçerlidir.

Ziraat Bankası Başakkart Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası Başakkart’ınızı almak için hemen bir Ziraat Bankası şubesine başvurup kimlik bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır. Sizde ürünlerinizi daha kolay bir şekilde ödeme kısmını dert etmeden yetiştirmek için bir Başakkart edinin!

Ziraat Bankası Başak Kart İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top