ZİRAAT BANKASI MAXIMUM KREDİ KARTLARI

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme

Ziraat Bankası ve Maximum’un birlikte geliştirdiği birçok uygulamaya sahip olan bu kartlar, sizi nakit para taşımaktan, kasadaki para çıkarma yükünden kurtarıyor. Bununla birlikte kartınızın temassız olarak da işlem gerçekleştirebilen tarafı sayesinde 50 TL ve aşağı harcamalarınızı kolaylıkla ödeyebiliyorsunuz. Her türlü alışverişi taksitlendirip, bütçe açısından bizlere kolaylık sağlayan Ziraat Bankası maximum kredi kartları hakkında genel bilgileri yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartlarının Genel Özellikleri Nelerdir?

Kolay alışverişin yanında Ziraat Bankası maximum kredi kartlarının genel özellikleri şunlardır;

  • Türkiye’de 200.000’e yakın Maximum üye kuruluşlarından yapacağınız alışverişlerde taksitlendirme yapabilir, Maxi Puan kazanabilir, yaptığınız alışveriş ile kampanyalara katılabilir ve Maximum Kart için özel olan indirimlerinden yararlanabilirsiniz (Maxi Puan: Maximum kartınızda biriken ve daha sonraki alışverişlerde kullanabileceğiniz alışveriş puanıdır).
  • 15 yaşını geçmiş olan herhangi biri için ek kart talep edilebilir.
  • Maxi Puan’lar para yerine geçer, herhangi bir alışveriş için kullanabilirsiniz.
  • Ödeme imkanlarınızı göz önünde bulundurarak hesap kesim tarihi veya borç ödeme gününü değiştirebilirsiniz.
  • Dönem borcunuzun bir kısmını ödeyip diğer bir kısmını taksitlendirerek daha sonra ödeyebilirsiniz.
  • En önemli özelliği de günün her saatinde nakit olarak kartınızdan avans olarak para çekebiliyor olmanız.
  • Ziraat Bankası’nın internet şubesinde kartınızı tanımlayıp, internet alışverişleriniz için bir kart oluşturup internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kartınızı kullanabilirsiniz.
  • Hesap özetinizi ister e-posta olarak ister normal adrese, yeni özellik olarak da cep telefonunuza kısa mesaj olarak alabilirsiniz.
  • Size yakın bir Ziraat Bankası şubesine giderek otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu sayede ödemenizi yapmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır.
  • Ziraat Bankası’nın Maximum kredi kartı belirli süre sınırlamaları dahil olmak üzere kopyalama, kaybolma ve çalınmaya karşı teminat altındadır.

Yukarıda bulunan bilgiler Ziraat Bankası Maximum kredi kartlarının genel özellikleri olup, kartın kullanılabilen her türlü özelliğini ve bilgisini aktarmaktadır. Eğer Ziraat Bankası’nın internet sitesi üzerinden daha fazla bilgi almak isterseniz yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Ziraat Bankası’nın resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top