ZİRAAT BANKASI KOBİ KART

ziraat bankası kredileri

Ziraat Bankası’nın birçok kartından biri olan Ziraat Bankası Kobi Kart hakkında sizlere bu yazımızda detaylı ve gerekli bilgileri vereceğiz.

Ziraat Bankası Kobi Kart Nedir, Ne İşe Yarar?

Tek kart olarak kullanılan kobi kartının en önemli özelliği banka kartı ile bankamatik kartını birleştirmiş olmasıdır. Şirketlere kolayca alışveriş yapma, çalışanlara da büyük kolaylık sağlamıştır. Kobi kartınızı kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren ne kadar kolay ve kullanışlı olduğunu anlayacaksınız.

Ziraat Bankası Kobi Kart Özellikleri Nelerdir?

  • Şirket kartı fonksiyonu olup, alışveriş yapılabilmesini de sağlar.
  • Ticari olarak kullanıldığı şirket/kişi/kurum hesabından kullanılabilir.
  • Karta bağlı olan her haseba vadeli/vadesiz ATM’lerden ulaşılabilir.
  • Müşteri adına tanımlanan KOBİ KMH (Kredi Mevduat Hesabı) hesabından ATM’lerden 365 gün 6 saat boyunca nakit para çekim olanağı sağlamaktadır.
  • Temassız Bankkart özellikleri taşır ve temassız özelliği ile alışverişlerde beklemeden, şifre girmeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde işlem yapılabilmektedir.
  • Ziraat Bankası’nın her kartı ve hesabı için geçerli olan üst düzey güvenlik bu kart ve hesaplar içinde geçerlidir.

Ziraat Bankası Kobi Kart Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası’nın diğer kartlarına benzer özellikler taşıyan ve oldukça kullanışlı olan bu kartı Ziraat Bankası şubelerinden herhangi birine başvuru yaparak alabilirsiniz. Kimlik bilgileriniz dışında başka bir şeye gerek duymadan kolayca Ziraat Bankası Kobi Kart’ınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası resmi internet sayfasından daha fazla bilgi almak isterseniz yazımızın sonunda sizlere Ziraat Bankası’nın bu konuyla ilgili olan kısmını bağlantı adresi olarak vermiş bulunmaktayız. Soru ve görüşlerinizi de bu site üzerinden kolayca ve rahatça belirtebilirsiniz. Sizler için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinin telefon numarasını da aşağıda vermiş bulunmaktayız.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 00 00

Ziraat Bankası Resmi Sitesinden Daha Fazla Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top