Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları, hayatımızda vazgeçilmez bir alışveriş aracı hale dönüşmüştür. Gün içinde alışverişlerde kredi kartını kullanmaya alışmamız nakit parayı unutup yalnızca kredi kartı kullanmamıza sebep olmuştur. Özellikle de internet sitelerinden yapmış olduğumuz alışverişlerde, taksit imkanlarından faydalanmak istediğimizde ve yaptığımız alışverişlerde ekstra indirim de kazanma imkanlarının olmasından dolayı, kredi kartları bizi cezbeden ve vazgeçilmez bir alışveriş aracı olmuştur.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde kendini oldukça yenileyen Ziraat Bankası, kendisini eski şube yapısından tamamen ayıran, oldukça güvenilir ve devlet garantili olan bankalardan biridir. Ziraat Bankası bütün banka işlemleri gibi kredi kartı hizmetiyle de siz müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunda bulunarak Ziraat Bankasının sağlamış olduğu ayrıcalıklı kampanyalardan siz de faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartını kullanarak istediğiniz her alanda yapacağınız alışverişle beraber taksitli nakit avans ya da 9 aya varan vade imkanlı taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartının diğer bankalardan farklı olan özelliği ise Ziraat para puan özelliğinin bulunmasıdır. Ziraat Bankası kredi kartına başvurunuzu yapmış ve kartınız da bu sayede elinize ulaşmış ise, yapacağınız bütün alışverişlerinizde biriken para puanları nakit olarak çekip harcayabilmeniz mümkündür. Böyle mükemmel özellikteki kredi kartına başvuru yapmak ve sonucunu öğrenmek oldukça basit bir işlemdir.

-Ziraat Bankası kredi kartı başvuru yöntemi olan size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidip, T.C. kimlik numaranızın da bulunduğu kimlik belgenizi ve size ait olan gelir belgesi ile şubelerden direk olarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak başvuru işlemi yaparken dolduracağınız belgedeki bilgilerin doğru ve eksik olduğundan emin olmanız gerekir.

-Ziraat Bankası İnternet/ Online şubesine giriş yaparak da kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

-Ziraat Bankası telefon bankacılığını kullanarak başvuruda bulunmak isteyen kişiler 444 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

-Bunun yanı sıra dileyen Ziraat Bankası müşterileri kredi kartı başvurularını Ziraat Bankası ATM’leri üzerinden de oldukça pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Müşterilerin bu yöntemi tıpkı internet bankacılığı gibi görmek gerekir. Güvenilir ve pratiktir. Diğer yöntemlerde olduğu gibi bu yöntemde de başvurunuz en kısa sürede işleme alınacaktır.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini takip ederek, kredinizin onaylanıp onaylanmadığı konusundaki endişelerinize son verip kolay yoldan öğrenebilme imkanına sahipsiniz. Ziraat Bankası, müşterilerinin yapmış olduğu bütün başvurular için net cevaplar alabilmek için öğrenme sistemi ile başvuruda bulunan kişileri bilgilendirmektedir. Ziraat Bankası kredi kartı başvurularını genel olarak kısa süre içerisinde sonlandırır. Ziraat Bankası buna göre müşterilerini başvuru sonucu öğrenme işlemi ile başvurular hakkında sonuçları göstermektedir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama İşlemi

Ziraat Bankası şube dışında bir yerden başvuru yaptığınız zaman, sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza ön başvuru durumunuzu belirten bir bilgilendirilme mesajı tarafınıza iletilmektedir. Ancak bu mesaj gelmediyse ya da başvuru işleminizi Ziraat Bankası şubelerinden birisinde yaptıysanız, aşağıda belirtildiği gibi talepte bulunduğunuz kredi kart durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Şubeden Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Yapabileceğiniz ilk başvuru sorgulama işleminiz size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidip oradaki bireysel müşteri temsilciniz ile görüşme sağlayarak olacaktır.

Telefon Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Yapılabilecek bir diğer başvuru sorgulama işlemi ise Ziraat Bankası telefon numarası olan 444 00 00’ü arayıp müşteri hizmetleri ile görüşerek başvurunuzun durumu hakkında bilgi sahibi olmak olacaktır. Sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilmek için banka görevlisi olan kişinin sizden isteyeceği T.C. kimlik numaranız yeterli olacaktır. T.C. kimlik numaranız ile gerekli sorgulama işlemleri yapılıp, kredi kartı başvuru işleminizin sonucunu size kolay yoldan iletecektir. Bu sayede de Ziraat Bankası kredi kartı başvuru işleminizin hangi aşamada olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz 2 seçenekten size en uygun olanı uygulayıp Ziraat Bankası kredi kartı başvuru sonucunuzu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ancak Ziraat Bankası kredi kartının başvurusunu şube dışı bir yol ile yani Online, İnternet şube ya da Telefon Bankacılığı ile yapmış iseniz, bunun sonucu genellikle e-posta ya da SMS ile başvurusunu yapan kişiye yine aynı kanal ile iletilmektedir.

Scroll to Top