Ziraat Maximum Klasik Kredi Kartı Başvurusu

ziraat maximumkart1 e1500055632445

Ziraat Bankasının kredi kartı hizmetlerinden olan Ziraat Maximum Klasik Kredi Kartı ile ilgili başvuru işlemleri, kartın sunmuş olduğu avantajlar, kampanyalar ve diğer detaylı bilgiler bu yazımızda. Ziraat Maximum Klasik Kredi Kartı ile yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilir, biriktirdiğiniz puanları alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz. Temassızlık özelliği, nakit avans, taksitlendirme ve birçok avantajlı hizmetleriyle karşınızda olan Ziraat Maximum Klasik ile hızlı, pratik ve güvenilir işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Maximum Klasik Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

 • Ziraat Maximum Klasik kredi kartınızı hem yurt içinde hem de yurt dışında alışverişlerinizde kullanabilme imkanına sahipsiniz.
 • Ziraat Maximum Klasik ile yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilir ve alışverişlerinizden Maxi Puanlar kazanabilir; bu maksi puanları da daha sonraki alışverişlerinizde para yerine kullanabilirsiniz. Ayrıca Maximum Kart ile üye işyerlerinde ve belirli tarihlerde kampanyalardan faydalanabilir, indirimler kazanabilirsiniz.
 • Kredi kartınıza Temassız özelliği tanımlatabilir ve bu özellik ile 50 TL ve altındaki işlemlerinizi şifresiz olarak hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ziraat Maximum Klasik kredi kartınızla istediğiniz zaman nakit avans çekebilme imkanına sahipsiniz. Yurt dışından da Maximum Klasik kartınızla düşük faiz oranlarıyla nakit avans çekebilirsiniz. Günlük en az nakit avans çekme tutarınız 100 TL, en fazla ise 10.000 TL’dir.
 • Maximum Klasik kredi kartınızı İnternet Şubesine tanımlattıktan sonra kredi kartınıza bağlı bir sanal kart oluşturabilirsiniz. Bu sanal kartınızla internet üzerinden güvenilir, hızlı ve pratik bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
 • Ziraat Maximum Klasik kartınıza bağlı yakınlarınıza ek kart talebinde bulunabilirsiniz. Ek kart çıkarmak istediğiniz kişi 15 yaşından büyük olmalıdır. Ek kart talebinizi size en yakın Ziraat Bankası Şubelerinden, İnternet bankacılığından ve 0850 220 00 00 numaralı telefondan Çağrı Merkezini arayarak bildirebilirsiniz.
 • Maximum Klasik kredi kartınızın hesap kesim ve son ödeme tarihini kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Maximum Klasik kredi kartınıza ait dönem borcunu belirli bir oranda ödedikten sonra kalan kısmını kredilendirebilirsiniz. Yani Ziraat Bankası sizlere, kalan borcunuzu diğer aylarda eşit taksitler halinde ödeyebilme imkanı sunar.
 • Kredi kartınıza ilişkin hesap özetiniz e-posta adresinize gönderilir. Veya eğer isterseniz kredi kartınıza ilişkin borç tutarı bilgisi cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelebilir.
 • Ziraat Maximum Klasik Kredi Kartı borcunuzu dilerseniz size en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek, ödeme noktası olan ATM’lerde, telefon bankacılığı, internet şube veya mobil şube aracılığıyla ödeyebilirsiniz. Ayrıca kart borcunuzu diğer banka hesaplarınızdan EFT işlemi yaparak ödeyebilirsiniz. Bir diğer borç ödeme yöntemi olan otomatik ödeme talimatı vererek de borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bunun için Ziraat Bankasında bulunan bir hesabınızdan, aylık düzenli olarak, gecikme yaşamadan, şubelere gitmeye gerek kalmadan; hesabınızda bakiye bulunması halinde kart borcunuzu ödeyebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı için Ziraat Bankası şubelerine giderek, internet şubesinden veya 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı telefonları arayarak talimatınızı verebilirsiniz.
 • Ziraat Maximum Klasik kartınız; belirli bir süre boyunca kopyalama, kaybolma ve çalınmaya karşı teminatlı bir durumdadır.

Ziraat Maximum Klasik Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası Maximum Klasik kredi kartına başvuru şekilleriniz şöyledir:

 • Size en yakın Ziraat Bank şubeleri
 • İnternet bankacılığı
 • 0850 220 00 00 numaralı Telefon Bankacılığı hattı
 • Ziraat Bankası ATM’leri aracılığıyla başvurularınzı gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden Ziraat Maximum Klasik karta başvurmak için aşağıdaki adımları izleyin:

Adım 1: Ziraat Bankası web adresine gidiniz. (Ziraat Bankası İnternet Sayfasına gitmek için Tıklayınız!)

Adım 2: Ardından Bireysel butonuna tıklayın.

Adım 3: Sonra Başvurular kısmına tıklayın açılan sayfadan Kredi Kartı butonuna tıkladıktan sonra sayfanın altına inerek Kredi Kartı Hemen Başvur kısmına tıklayın. Ardından yeni bir bağlantı sayfası açılacak ve orada gerekli kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra başvurunzu gerçekleştiriniz.

Scroll to Top