ZİRAAT MOBİL

ZİRAAT MOBİL

Teknolojinin gelişmesi ve artık internet kullanımının cep telefonlarına kadar ilerlemesi ile birlikte birçok kurum ve kuruluş sanal ortamdan hizmet sunmaktadır. Bu durumda yararlanabileceğiniz hizmetlerden birisi de Ziraat mobil uygulamasıdır. Biz sizlere bu alanda Ziraat Bankası mobil uygulamasının nasıl indirileceği, uygulamadan nasıl yararlanacağınız ve uygulama için şifre alma işlemi hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Ziraat Bankası mobil uygulaması ile birlikte artık sizde Ziraat Bankası şubelerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi yapabilirsiniz. Ziraat Bankası mobil ile birlikte artık işlemlerinizi de hızlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Tüm bu işlemlerden yararlanmak istiyorsanız bu durumda sizde uygulamayı indirebilirsiniz. Ziraat Bankası mobil uygulamasının nasıl indirileceği hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıda yer alan bölümü okuyabilirsiniz.

Ziraat Mobil Uygulaması

Sizde Ziraat mobil uygulamasından yararlanmak istiyorsanız ilk önce uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Biz sizlere bu alanda uygulamanın nasıl indirileceği hakkında bilgi vereceğiz. Sizde bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan bölümü okuyabilirsiniz. Ziraat Bankası mobil uygulamasını telefonunuzun işletim sistemine göre iki farklı şekilde indirebilirsiniz. Eğer telefonunuzun işletim sistemi Android ise bu durumda bu bölümün sonunda Android için verilecek olan linke tıklamanız gerekmektedir. Ancak telefon işletim sisteminiz IOS ise bu durumda ise aşağıdaki bölümde yer alan kısımda IOS için verilecek olan linke tıklamanız gerekmektedir. Bu linklere tıkladıktan sonra ise açılacak olan sayfada uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten sonra ise uygulamayı açınız. Daha sonra ise ilk olarak ilgili alana müşteri numaranızı giriniz. Bu bilgiyi girdikten sonra ise bir sonraki adımda ise yine belirlenen alana şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Eğer şifreniz yoksa bu durumda sistemden yararlanamazsınız. Sizde uygulamadan yararlanmak ve şifre sahibi olmak istiyorsanız bu durumda aşağıda yer alan kısımdan bu konu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Mobil Android Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Mobil IOS Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Mobil Şifresi Nasıl Alınır?

Ziraat mobil uygulamasını indirmek ve şifre sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada TC kimlik numaranız ya da müşteri numaranız ile hangisi ile işlem yapmak istiyorsanız onu seçiniz. Bundan sonra ise ilgili alanlara kart şifrenizi, kartınızın son kullanma tarihini girerek devam tuşuna basınız. Daha sonra ise şifre belirleme işlemini yerine getirebilirsiniz. Bundan sonra ise artık sizde internet şifresi almış olur ve uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Ziraat Mobil Şifre Almak İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top