Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

aidatı olmayan kredi kartları

Kredi kartı kullanımı artık neredeyse hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Fakat bazen yeni bir kredi kartı açtırırken aidatı bizi geri itebiliyor. Üstelik kimilerinin cebinde yalnızca bir tane kredi kartı varken kimilerinin de birden fazla iki hatta üç, dört kredi kartına sahiptir. Dolayısıyla her kredi kartının aidatın yıllık aidatı toplandığında yüklü miktarlar ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda insanlar çeşitli arayışlara girerler. Ancak daha öncelerde bu insanların bu arayışları sonuçsuz kalıyordu ve kart aidatlarını ödemeye devam ediyorlardı. Ancak artık yeni çıkan bir kanuna göre bankalar aidatsız kredi kartı hazırlamak zorundalar. Bu kanun elbette ki müşteriler için oldukça işe yarar bir uygulamaya sebep oldu. Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında İş Bankası, Akbank, ING Bank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası Finansbank, HSBC ve Odeabank bulunuyor.

İş Bankası – Maximum Aidatsız Kart

İş Bankası, aidatsız kredi kartı veren bankalardan bir tanesidir. İş Bankası’nın geliştirmiş olduğu ve maxi puan kazanarak taksitli alışveriş yapma imkanı sunan maximum aidatsız kredi kartı, aidatsız bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı maximum özellikte olduğu için maximum kredi kartıyla aynı özelliklere sahiptir. Aynı zamanda bankamatik olarak da kullanılan bu kredi kartı ile vadesiz hesaplarınızdaki işlemleri de hızlı ve kolay olarak gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası maximum aidatsız kart hakkında daha fazla bilgi almak için ve de kredi kartı başvurusunda bulunmak için size en yakın iş bankası şubesine gidebilirsiniz.

Akbank – Axess Free

Aidatsız kredi kartı veren bankalardan bir diğeri de Akbank’tır. Akbank Axess Free kredi kartı, müşterilerinden kart aidatı almayan bir kredi kartıdır. Axess Free kredi kartına sahip olarak axess kampanyalarından yararlanabilirsiniz, hatta chip-para dahi kazanabilirsiniz. Ayrıca nakit avans hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Akbank Axess Free kredi kartı ile, diğer bankalardaki Taksitli Borç Transferi ile Akbank Free kredi kartınıza aktarabilir ve borçlarınızı taksit taksit ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda harcamalarınızı takip etmek için ise Free Bütçem servisini kullanabilirsiniz. Akbank Axess Free kredi kartı hakkında daha fazla bilgi almak için ve de kredi kartı başvurusunda bulunmak için size en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz.

ING Bank – Pegasus Plus Card

ING Bank’ta aidatsız kredi kartı veren bankalardan bir tanesidir. Eğer seyahate dayalı bir işiniz varsa veya sık sık seyahat ediyorsanız bu kart tam olarak sizin için. ING Bank’ın seyahat edenlere yönelik çıkardığı bu kart ile aidat ödemeden uçuş planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Pegasus Plus kart ING Bank’ın bonus özellikli bir kredi kartı kartıdır ve yıllık kredi kartı aidatı yoktur, ayrıca tüm uçuşlarınızda %1 UçuşPuan, Pegasus uçuşlarınızda %2 UçuşPuan kazanma imkanı sunar. ING Bank’ın sunmuş olduğu Pegasus Plus kart hakkında daha fazla bilgi almak için ve de kredi kartı başvurusunda bulunmak için size en yakın ING Bank şubesine gidebilirsiniz.

Garanti Bankası – Bonus Flexi Card

Garanti Bankası’nın Bonus Flexi adında sunmuş olduğu kredi kartı yıllık kredi kartı aidatı olmayan bir karttır. Garanti Bonus Flexi ile bol bol bonus kazanabilirsiniz, ayrıca taksitlendirme ve taksit erteleme avantajlarından yararlanabilirsiniz. Taksit erteleme ile o aya ait kredi kartı ekstrenizin minimum ödeme tutarını ödeyerek kalan tutarını bir sonraki aya transfer edebilirsiniz. Garanti Bankası Bonus Flexi kredi kartı hakkında daha fazla bilgi almak için ve de kredi kartı başvurusunda bulunmak için size en yakın Garanti Bankası şubesine gidebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası – World Eko Kart

Yapı Kredi Bankası’nın aidatsız olarak geliştirdiği World Eko kart sayesinde standart taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi World Eko kart ile yapacağınız 50 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde şifre girmeden temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ödeme talimatı vererek faturalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda yakınlarınız için ücretsiz olarak ek kart çıkarabilirsiniz. Üye işyerlerinden yapacağınız  tüm alışverişlerde wordpuan kazanabilirsiniz ve onları biriktirerek nakit avans kullanabilirsiniz. Yapı Kredi World Eko kredi kartı hakkında daha fazla bilgi almak için ve de kredi kartı başvurusunda bulunmak için size en yakın Yapı Kredi Şubesine gidebilirsiniz.

Finansbank – Fix Card

Aidatsız kredi kartı veren bankalardan bir diğeri de Finansbank’tır. Finansbank’ın aidatsız olarak çıkardığı kart piyasaya Fix card adıyla sunulmuştur. Finansbank Fix cartı yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizde temassız özelliğini de kullanabilirsiniz. Görüldüğü üzere Finansbank Fix card Fardfinans kredi kartının bütün özelliklerini taşır. Diğer birçok kredi kartında olduğu gibi, Finansbank Fix card ile yapacağınız harcamalardan para puan kazanabilirsiniz. Ancak kartı ilk aldığınızda sadece 15 TL’lik bir kart baskı ücreti ödersiniz. Finansbank Fix card hakkında daha fazla bilgi almak için ve de kredi kartı başvurusunda bulunmak için size en yakın Finansbank şubesine gidebilirsiniz.

HSBC – Consept

HSBC Bankasının aidatsız olarak çıkardığı kartın ismi Consept karttır. Belirttiğimiz gibi bu kart için yıllık aidat ödemezsiniz. Aynı zamanda ek taksit, taksit erteleme imkanlarından faydalanabilir ve Advantage nakit puan biriktirebilirsiniz. HSBC Consept kredi kartını hem yurtiçi hem de yurtdışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Size en yakın HSBC Bankasına giderek HSBC Consept kredi kartına başvuruda bulunabilirsiniz.

Odeabank – Bank’o Card

Odebank’ın müşterileri için sunduğu Bank’o card ile nakit avans, taksitli avans seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda yakınlarınız için ek kart çıkartabilirsiniz. Ayrıca Bank’O Card ile yaptığınız alışverişlerinizi erteleyebilirsiniz. Odeabank Bank’o card hakkında daha fazla bilgi almak için ve de kredi kartı başvurusunda bulunmak için size en yakın Odeabank şubesine gidebilirsiniz.

Scroll to Top