AKBANK ESNAF KREDİSİ

Günümüzde esnaf iş kolu üzerinde tutunmak oldukça zor bir duruma gelmiştir. İş giderleri, vergiler, faturalar gibi ay sonu giderleri yüzünden esnaflık işiyle uğraşan vatandaşlarımız ay sonu için nakit paraya ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple banka kuruluşları esnaf kredisi adı altında esnafımıza destek olmaktadır. Bu krediyi esnafımıza sunan bankalardan biri de ülkemizin güçlü bankalarından biri olan Akbank’tır. Akbank sağlamış olduğu çeşitli kredi paketleri sayesinde esnafın yüzünü güldürdü. Esnafa yönelik hazırlanan bu kredi paketlerinde esnafın ihtiyaçlarına göre çeşit çeşit paketler düzenlendi. Esnaflık yapan vatandaşlarımız kendilerine uygun olan paketi seçerek kredi alma şansına sahip oldular. Akbank esnaf kredisi esnaf vatandaşlarımız tarafından oldukça ilgi görmektedir. Şimdi siz değerli okuyucularımızdan Akbank esnaf kredisini kullanmak isteyenler için aşağıdaki yazımızda Akbank esnaf kredisini açıklayacağız.

Akbank Esnaf Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

  • Spot Kredi

Size verilecek olan kredinin tamamını tek seferde kullanıp yine hepsini vade sonunda faizi ile birlikte geri ödeyebildiğiniz Akbank esnaf kredisidir. Bu krediye başladığınız faiz oranı ile devam ettiğiniz için piyasadaki değişmelerden etkilenmezsiniz. Ayrıca kredi hesabın açıldığı tarihten vade sonuna kadar geçen sürede ödenecek olan faiz tutarının belli olması şirketiniz ya da işyerinizin nakit akışına kolaylık sağlar. Bu kredi ile ilgili detaylı bilgi almak için Akbank şubelerine uğramanız gerekmektedir.

  • Ticari Artı Para

İş yerinizin kısa vadeli ve küçük tutarlı nakit ihtiyacını karşılamak için vadesi olmayan mevduat hesabınıza tanımlanan Akbank esnaf kredisidir. Bu sayede çek, fatura gibi düzenli ödemelerinizi gerçekleştirmek için bir şanstır. Mevduat hesabınızda bakiye olmaması halinde devreye giren bu kredi sizi diğer teferruatlardan kurtarmaktadır. Sonrasında hesabınıza para yatırılması ya da yatırmanız halinde kredi riskiniz kapanır. Ticari artı para kredisi hakkında daha fazla bilgi almak için Akbank şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

  • Taksitli Ticari Artı Para

Yukarıda bahsettiğimiz ticari artı para kredisini taksitli olarak kullanabilirsiniz. Üstelik ek komisyon ücreti dahi vermeden. Firmanızın acil ihtiyaçlarınızda kullanabileceğiniz bu anlık para artık taksitli olarak sizlerle. Bu kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için Akbank şubelerine uğrayınız.

  • İşlek Kredi

İşlek kredi sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz şekilde kredi çekebilir, aynı zamanda istediğiniz zamanda riski sıfırlayabilirsiniz. Kredi limiti ve vadesi dahilinde istediğiniz zaman istediğiniz tutarda para çekme imkanınız vardır. Kısa vadeli nakit ihtiyacınızı bu kredi sayesinde karşılamış olursunuz. Ayrıca TL ve döviz veya dövize endeksli olarak bu krediyi kullanma şansına sahipsiniz. Bu kredi hakkında detaylı bilgi almak isteyen siz değerli okurlarımız Akbank şubelerinde müşteri temsilcileri ile görüşmeleri gerekmektedir.

Akbank Esnaf Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. şafak koyun dedi ki:

    Borc kapatma kredisi istiyorum esnafim

Yorum Yaz