AKBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

AKBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Son 5 yıl içinde kredi kartı kullanımı oldukça arttı. Birçok alışverişte artık kredi kartımızı kullanıyoruz. Çoğu banka da kredi her ihtiyaca uygun kredi kartları çıkarıyorlar. Bu bankalardan bir tanesi de Akbank’tır. Akbank’tan kredi kartı almak istiyorsanız yazınızın devamında vermiş olduğumuz maddeleri takip ederek Akbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı hizmetlerinden yararlanarak alışverişlerinizi daha avantajlı şekle getirebilirsiniz. Akbank kredi kartları da diğer kredi kartları ile aynı özelliklerini taşımaktadır. Akbank’tan almış olduğunuz kredi kartı ile Akbank üye işyerlerinden taksitli alışveriş yapabilme imkanına sahipsiniz. Bu şekilde aldıklarınızın ödeme işlemlerini daha rahat şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişlerden puanlar da kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu puanları yine Akbank üye işyerlerinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Akbank kredi kartlarının ayrıca nakit avans özelliği de bulunmaktadır. Nakit avans özelliği ile de acil nakit ihtiyaç anınızda hızlı bir şekilde ATM’ler aracılığıyla kredi kartı limitiniz doğrultusunda nakit kullanabilirsiniz. Nakit avansı taksitlerinizi isterseniz tek isterseniz de bankanın size sunduğu çeşitli vadeler ile ödeyebilirsiniz.
Banka kredi kartları çeşitlilik göstermektedir. Bunun nedeni ise farklı ihtiyaçlara yönelik kartları hizmete sunarak banka müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarını daha avantajlı hale getirebilmektir. Seyahatleriniz, akaryakıt alımlarınız ve çeşitli alışverişlerinize uygun kredi kartlarını kullanarak daha avantajlı alışveriş yapabilirsiniz.

Akbank kredi kartları için çeşitli zamanlarda kampanyalar da düzenlemektedir. Bu kampanyalar ile Akbank üye işyerlerinde indirimli alışverişler yapabilirsiniz. Kartın ek taksit uygulamalarından yararlanabilir ve puanlar kazanabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu işlemi için artık bankaya gitmenize gerek yok. İnternet üzerinden basit bir şekilde Akbank kredi kartı başvurusu işlemini yapabilir kredi kartınızı adresinize teslim alabilirsiniz. Bu işlem için öncelikle yazının devamında vermiş olduğumuz bilgileri takip ediniz.

Akbank kredi kartı başvurusu için ilk olarak yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfanın sağ kısmında yer alan ad soyad kısmını doldurunuz. Ardından cep telefonu numaranızı ve TC kimlik numaranızı yazınız. Daha sonra hangi karta başvuru yapacağınızı seçiniz. Son olarak ise güvenlik kodu alanına kutucukta bulunan harf ve rakamları doldurunuz ve gönder butonuna tıklayınız.

13

Bu şekilde Akbank kredi kartı başvurusu alınacak ve sizinle irtibata geçilecektir.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top