AKTİF BANK N KOLAY KART

HGS Nasıl Alınır?

Bu yazımızda sizler için Aktif Bank N Kolay Kart hakkındaki gerekli ve önemli bilgileri anlatacağız. Aktif Bank Kolay Kart’ınız olduğu sürece internet üzerinden kolayca kredi başvurusu yapabilir, kredinizi hesabınızda dakikalar içerisinde görebilirsiniz. Bu kolaylıktan yararlanmanız için N kolay kartına sahip olmanız gerekmektedir.

Aktif Bank N Kolay Kart Nedir, Ne İşe Yarar?

Aktif Bank N Kolay Kart yukarıda bilgisini vermiş olduğumuz fonksiyonlarda olup, internet üzerinden 5 dakikada kredi başvurusu yapıp, kredi alma işlemine yaramaktadır. Aktif Bank kartınız varsa sizde bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

N Kolay kartınız ile her türlü alışveriş merkezinden veya marketlerden alışveriş yapabilir, Türkiye’deki bütün ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz. Alışverişlerinizi diğer banka kartları gibi taksitlere bölebilir, hesap kesim tarihinden sonra ödeyebilirsiniz. Kısaca Aktif Bank Kolay Kart size bu alışverişlerin yanında kolayca kredi olanağı sağlamaya yarayan bir karttır.

Aktif Bank N Kolay Kartı Nasıl Alınır?

Aktif Bank N Kolay Kart sahibi olabilmek için ilk olarak yazımızın sonunda size vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. Açılacak olan sayfada bulunan “Nasıl Başvuracaksın?” bölümünde bulunan “Aktif Bank Müşterisiyim”, “Passolig Kartım Var”, “Passolig Ön Ödemeli Kartım Var” veya “Yeni Müşteriyim” seçeneklerinden size uygun olanı seçiniz. Kurye ile adresinize kısa bir başvuru formu gönderilecektir. Formu doldurup herhangi bir Aktif Bank şubesine gönderdiğinizde sizde Aktif Bank Kolay Kartı sahibi olmuş olacaksınız.

Aktif Bank İletişim:

İletişim Merkezi Telefon Numarası: 0850 724 30 50

E-Posta Adresleri: iletisim@aktifbank.com.tr ve kayıtlı e-posta adresi olan aktifbank@hs03.kep.tr

Aktif Bank N Kolay Kartı Başvuru ve Daha Fazla Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top