AKTİF BANK KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

HGS Nasıl Alınır?

Bankacılık sektöründe özel sermayeye dayalı yatırım bankası olarak hizmet veren bankalardan biriside Aktif Bank’tır. Aktif Bank birçok banka gibi müşterilerine kredi kartı hizmeti sunmaktadır lakin passolig ile birleştirilmiş bir kredi kartı sunması Aktif Bank’ın klasik banka tanımını aştığını göstermektedir. Aktif Bank kredi kartı ile taraftarı olduğunuz kulübe yapmış olduğunuz alışverişlerle katkıda bulunabilirsiniz ve kartınızda yeterli bakiyeniz var ise bilet almadan stadyumlara giriş yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Aktif Bank kredi kartı borcu sorgulamanızı nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Aktif Bank kredi kartı borcu sorgulamanızı;

  • PTT Şubelerinden
  • PTTMatiklerden
  • N Kolay İşyerlerinden
  • Akbank ve Vakıfbank ATM’lerinden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ve bu atmlerden kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Yukarı belirttiğimiz seçeneklerden Aktif Bank kredi kartı borcu sorgulama öğrenebilirsiniz. Fakat zahmetsiz hızlı ve güncel şekilde sorgulama yapmak istemeniz durumunda Aktif Bank internet şubesini aktif şekilde kullanmamız gerekmektedir. Aktif Bank resmi internet sitesi sayesinde müşterilerinin kullanımına sunduğu şifreli güvenli bir sistemdir. İnternet bankacılığını kullanarak sadece kredi kartı borcunuzu değil, hesap özetiniz, taksitlendirilmiş alışverişleriniz, kredi kartı borcu ödeme, şifre işlemleri gibi temel kart işlemleri gibi birçok işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Kartı Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Öncelikle Aktif Bank kredi kartı borcu sorgulama işlemini internet bankacılığını kullanarak gerçekleştirmeniz için şu bilgilere sahip olmanız gerekmektedir;

  1. Aktif Bank müşterisi kullanıcı kodu.
  2. Aktif Bank internet şubesi şifresi.

Ve yazımızın devamında vermiş olduğumuz yönlendirme bağlantısına tıklamanız gerekmektedir.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıda gösterilen sayfaya benzer bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Çerçeve içerisine alınmış kısımdan bireysel işlemlerinizi gerçekleştirmek adına “Bireysel” giriş şeklini seçmeniz gerekmektedir.

aktif bank

“Bireysel” seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir pencere ile karşılaşacaksınız. Bu pencerede yapmanız gereken işlemler şu şekildedir;

  1. Kullanıcı kodunuzu giriniz.
  2. Aktif Bank internet şubesi şifrenizi giriniz.

aktifbank2

Eğer kullanıcı kodunuzu bilmiyorsanız veya unuttuysanız siyah çerçeve içerisine aldığımız “Kullanıcı kodumu unuttum” seçeneğine tıklayınız. Eğer şifrenizi unuttuysanız da hemen altında buluna “Şifremi unuttum” seçeneğine tıklayınız.

Aktif Bank internet şubesine giriş yaptıktan sonra kredi kartı menüsünden kredi kartınıza ait güncel borcunuzu, hesap özetinizi ve asgari borcunuz gibi kredi kartınız hakkında birçok bilgiye sahip olabileceksiniz.

Aktif Bank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top