AKTİF YATIRIM BANKASI KREDİLERİ

HGS Nasıl Alınır?

Sık sık acil paraya sıkıştığımız zamanlar olur. Bazen bu ihtiyacımız olan para yüksek miktarlarda olabilir. Bu sıkıştığımız para eğer yüksek miktarda ise bunu birinden borç alırsak geri ödememiz bizim için zor olabilir. Bu parayı taksitler halinde ödeyebileceğimiz şekilde kredi çekmek en mantıklı yol olacaktır. Eğer acil nakit ihtiyacınız varsa ve bunu kısa sürede çözüme kavuşturmak istiyorsanız bankaların kredi tekliflerine göz atmanızda fayda vardır. Tabi kredi kullanmadan önce birçok bankayı araştırmak gerekebilir. Bu yazımızda size Aktif Yatırım Bankası kredileri hakkında geniş çaplı bilgi vermeye çalışacağız. Aktif Bank kredileri ikiye ayrılmıştır. “Bunlar PTT ‘den Emekli Kredisi” ve “Taksitli Alışveriş Kredisi” olarak başlıklandırmış. Diğer bankalardan farklı olarak konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi başlıkları altında kredi çeşitleri bulunmamaktadır. Eğer Aktif Yatırım Bankası kredileri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ve size sunduğu avantajları öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Aktif Yatırım Bankası Kredileri Nelerdir ?

Hayatımızın uzun bir dönemini çalışarak geçiririz. Bu çalışmamızın karşılığında belli bir dönem kat ettikten sonra iş hayatını bırakırıp dinlenmeye başlarız. Yani emekli oluruz. Emekli olduğumuzda ise kendimize yapacak bir uğraş arayabiliriz. Örneğin bir dünya turu yapmak veya bir hobi bahçesi satın almak hemen hemen herkesin emeklilik hayallerindendir. Emekli olduktan sonra da yapmak istediğimiz şeyler için nakit ihtiyacımız olabilir. Aktif Yatırım Bankası kredileri bu konuda emeklilere çok ciddi bir şekilde destek sağlamaktadır. Diğer bankalardan farklı olarak PTT’den emekli kredisi başlığı altında emeklilerin ihtiyaçlarına yönelik krediler vermektedir.

Aktif Yatırım Bankası kredilerinden PTT’den emekli kredisi hakkında gerekli bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Bu emekli kredisinden faydalanabilmek için emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyor olmanız gerekmektedir. Eğer maaşınızı başka bir bankadan alıyorsanız bu krediye başvuramazsınız. Bu durumda maaşınızı PTT’ye transfer edebilirsiniz. Aktif Bank kredilerinin emeklilere desteğinde fazla masraf uygulanmamaktadır. Faizi yüksek gibi görünse de diğer bankaların masraflarıyla ortak bir hesap yapıldığı zaman PTT’den emekli kredisinin masraflarının çok düşük olduğunu fark edeceksiniz. Bu kredi çeşidinin faiz oranı %1,75 ‘tir. 40,000 TL’ye kadar çekebileceğiniz bu kredileri 36 aya kadar olan vadelerle ödeyebilirsiniz. Eğer emekliyseniz Aktif Yatırım Bankası kredilerinin PTT’den emekli kredisi adı altındaki kredisinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Ne zaman neye ihtiyacımız olacağı belli olmaz. Mobilya, beyaz eşya, teknolojik ürünler ve diğer bir çok masraflı ürünlere ihtiyacımız olduğu zamanlar sıklıkla olmaktadır. Bu tür durumlarda bu ihtiyaçlarımız için gereken nakiti kısa süre içerisinde edinebilmemiz için bankalardan destek alabiliriz. Aktif Yatırım Bankası kredilerinden olan Taksitli Alışveriş kredisi sayesinde 20,000 liraya kadar olan ihtiyaçlarımızı kredi çekerek karşılayabilir ve bunu 36 aya kadar olan taksitlerle ödeyebiliriz. Aktif Yatırım Bankası’nın Taksitli Alışveriş kredisi desteğinin faizi % 1,70 oranındadır ve bu faiz vadelere göre değişmemektedir.

Aktif Yatırım Bankası Kredileri İçin TIKLAYINIZ !

Scroll to Top