AKTİF BANK KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

HGS Nasıl Alınır?

Bankacılık sektöründe hizmet veren bankalardan birisi de Aktif Bank’tır. Aktif Bank Passolig kredi kartı hizmeti sunmaktadır. Bu yazımızda sizlere Aktif Bank kredi kartı başvuru işlemi nasıl yapılır ve Aktif Bank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi nasıl yapılır konularına detaylı bir şekilde değineceğiz.

Passolig Kredi Kartı Nedir?

Türkiye’de her stada giriş hakkı sunan, yurtiçi ve yurtdışı her yerde nakit görevi taşıyan, taksitli alışverişler yapabildiğiniz, dilerseniz nakit para çekebildiğiniz, yapacağınız tüm alışverişlerde taraftarınıza maddi katkı sağlayan ve anlaşmalı şehirlerde toplu ulaşım kartı yerine geçen bir kredi kartı tipidir.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

Aktif Bank kredi kartı başvurusu herhangi bir Aktif Bank şubesinden yapılabileceğiniz gibi Aktif Bank Passolig kredi kartı başvuru işlemini internet aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle bu yazımızın devamında sizlere Aktif Bank passolig kredi kartı başvuru işlemi için vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir sayfa açılacak bu sayfada sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

passolig 1

Aktif Bank kredi kartı başvuru işlemi 4 sayfalık sistemden oluşmaktadır. Yukarıdaki örnek görsel gibi her sayfada sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. 4 sayfalık işlemi bitirdiğinizde Aktif Bank kredi kartı başvuru işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Aktif Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Aktif Bank Passolig kredi kartı başvurusunu yaptıktan sonra talep etmiş olduğunuz kredi kartınızın onaylanıp onaylanmadığını veya onaylandı ise akıbetinin ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken birkaç seçenek mevcuttur. İlk olarak Aktif Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Aktif Bank kredi kartı başvuru sonucu için herhangi bir Aktif Bank şubesine giderek başvuru yaptığınız gibi aynı şekilde banka şubeleri aracılığı ile Aktif Bank kredi kartı başvuru sonucu işlemini yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisi aracılığı ile T.C. kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan Aktif Bank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama neticesinde kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Aktif Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için kullanılan bir seçenek ise 444 30 50 veya 0850 724 33 44 numaralı telefon üzerinden PASSOLİG bölümüne bağlanarak başvuruyu yapan kişinin T.C. kimlik numarası üzerinden yapacağı sorgulama sonucunda kredi kartı başvuru işleminin onaylanıp onaylanmadığı veya onaylandı ise akıbetinin ne olduğunu dair detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Scroll to Top