AKTİF BANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU

HGS Nasıl Alınır?

Aktif Bank kredi kartı başvurusu işlemi internet üzerinden kolay bir şekilde yapılmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok sorgulama, ödeme işlemlerimizi inernet üzerinden yapabiliyoruz. Bu alanda birçok kurum hizmet veriyor. Bunlardan biri de Aktif Bank’tır. Aktif Bank’ın internet şubesinden sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanımı son zamanlarda oldukça büyük artışlar göstermiştir. Çoğu alışverişimizi artık kredi kartlarımızla yapıyoruz. Kredi kartı kullanımını artmasının nedeni sağladığı ödeme olanaklarıdır. Bu ödeme seçeneklerinden en önemlisi taksitli olarak yaptığımız alışverişlerdir. Yaptığımız harcamaları taksitlere böldürerek ödeyebiliyoruz. Ayrıca bu alışverişlerimizden extra puanlarda kazanabiliyoruz. Özellikle sabit harcaması olanlar için bu puanlar daha büyük avantaj sağlıyor. Çünkü zaten yapacak oldukları bu alışverişlerinden puanlar kazanarak bu puanları dilediği gibi harcama hakkına sahiptirler. Eğer sizde Aktif Bank ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız internet üzerinden kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Yazımızın devamında bu sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız. Bu bilgileri takip ederek sizde kredi kartı başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu İşlemi Nasıl Yapılır?

Aktif Bank kredi kartı başvurusu işlemini isterseniz banka şubelerinden yapabilirsiniz. Banka şubelerine gelir belgeniz ve kimliğiniz ile giderek kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi söylediğiniz de görevli kişi başvurunuzu gerçekleştirecektir. Ancak bankaya gidecek zamanınız yok ise internet üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için yazının devamında vermiş olduğumuz maddeleri takip edebilirsiniz.

  • Aktif Bank kredi kartı başvurusu işlemi için öncelikle yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Bu link sizi ilgili sayfaya yönlendirecektir.
  • Açılan sayfada sizden ilk olarak uyruğunuzu seçiniz. Ardından TC kimlik numaranızı doğru bir şekilde yazınız. Daha sonra gün ay yıl olarak doğu tarihinizi yazınız. Ardından seçenekler arasından tuttuğunuz takımı seçiniz. Ardından kredi kartınıza tanımlanacak sizinle iletişime girilecek olan cep telefonu numaranızı giriniz. Son olarak geçerli e-posta adresinizi giriniz ve güvenlik kodu alanına kutucukta bulunan rakamları giriniz ve ardından devam butonuna basınız. Gelecek sayfalarda sizden istenilen bilgileri de doğru bir şekilde yazdıktan sonra başvurunuzu onaylayınız. Bu şekilde Aktif Bank kredi kartı başvurusu talebiniz alınacak bankanız sizinle en yakın zamanda iletişim kuracaktır.

88

 

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top