AKTİF BANK PASSOLİG KREDİ KARTI

AKTİF BANK PASSOLİG KREDİ KARTI

Futbol sevenlere müjde! Aktif Bank Passolig Kredi Kartı sayesinde stadyumlara giriş sağlanabiliyor! Sizde Passolig kredi kartınız ile sevdiğiniz futbol takımına destek olun!

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı Nedir, Ne İşe Yarar?

Maçlara girişinizi kolaylaştıran Passolig kartı, biletinizi kartın üzerine kaydediyor. Böylelikle gişelerde beklemeden kartınızı okutup maçlara kolayca girebiliyorsunuz. 2014 yılının Nisan ayında uygulanmaya başlayan Passolig kartı sayesinde bilet derdi de ortadan kalktı. Yine de çıkartmak isteyenler için de biletinizin çıktısını da alabilirsiniz.

Passolig kartı, kredi kartı olarak da kullanılabilmektedir. Kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı toplu taşıma sistemlerinde de Passolig kartı kullanılabilmektedir.

Passolig Kredi Kartı, nakit için yurtiçi ve yurtdışında kullanılabilmektedir. Passolig Kredi Kartı’nızı alırken takımınızı belirttiğinizde, yaptığınız alışverişler doğrultusunda tuttuğunuz takıma destek olabilirsiniz.

Passolig kartınızı tuttuğunuz takımın kartı olarak da alabiliyorsunuz. Aktif Bank Passolig Kredi Kartı’nızı nereden alacağınıza dair bilgileri yazımızın devamında sizlere anlatacağız.

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Passolig Kredi Kartı alabilmek için Aktif Yatırım Bankası’nın resmi sitesine giriş yapmanız veya herhangi bir Aktif Yatırım Banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Yazımızın sonunda size başvuru yapabileceğiniz Aktif Yatırım Bankası resmi sitesi vermiş bulunmaktayız.

Başvuru formunda bulunan “Kullanıcı Bilgilerinizi Giriniz” bölümünde bulunan uyruğunuz kısmını ve T.C. kimlik numaranızı doldurunuz. Doğum tarihinizi seçerek giriniz. Daha sonra tuttuğunuz takım kısmındaki seçeneklerden tuttuğunuz takımı seçiniz. Cep telefonunuzu yazınız. E-posta adresinizi de yazınız. Formu doldurup bilgilerinizi kontrol ettikten sonra hemen aşağıda bulunan sözleşme kutucuğunu işaretleyiniz. Ardından güvenlik kodunu da ilgili yere yazdıktan sonra “Devam” butonuna tıklayınız. Daha sonra telefonunuza gelen şifreyi açılacak ekrandaki yere yazınız. Ve “Doğrula” butonuna tıklayınız.

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top