Anadolubank Çalışma Saatleri

anadolubank tarla arazi alim kredisini kimler kullanabilir 33530
En çok hizmet aldığımız alanlar sağlık kuruluşları, kamu kuruluşları ve bankalardır. İnsanın günlük hayatında sürekli ihtiyaç duyduğu alanların başında bunlar gelir. Bankacılık sektörü ise gün geçtikçe daha da hayatımıza yerleşen ve önemi artan bir sektördür. İster bankaların kredi kartları, bankamatik kartlarına sahip olarak kullanalım ister de sadece mali danışmanlık hizmetleri için kullanalım. Gün içinde rutin olarak kullandığımız kesin. Çünkü insan tüketen bir yapıdadır. Tüketici toplum temelinde para harcamak vardır. Harcanmak istenen paraların kaynağı ise bankalardan sağlanır. İşte bu amaçla ülkemizde 50 den fazla banka bulunmaktadır. Bu bankaların bazısı yerli sermayeli bazısı yerli-yabancı ortaklı bazısı ise tamamen yabancı sermayeli olarak görev yapar. Ülkemizdeki yerli bankalar yurt dışında özellikle Avrupa da sahip oldukları şubeler ile Türk müşterilerine yurt dışında da hizmet vermektedir.
Ülkemizde bankacılık sektöründe Türk sermayeli olarak çalışan ve büyümekte olan bankalardan biri de Anadolubank tır. 1997 yılında Habaş grubu tarafından satın alındıktan sonra bankacılık faaliyetlerine hız katmıştır. Bireysel ve ticari bankacılık alanında üstün hizmet vermeye çalışan  Anadolubank, perakende ve teme bankacılık hizmetleri de vermektedir. Bunun yanında Kobilere sağladığı özel krediler, eğitim ve finansman desteği ile de yurt içinde ve yurt dışında ticareti desteklemektedir. Şu anda sahip olduğu 116 şube ve 2000 den fazla çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.   Anadolubank bünyesinde çok çeşitli krediler verilmektedir. Bu kredilerin başında, konut, araç, ihtiyaç, tatil, eğitim ve beyaz eşya krediler verilmektedir. Böylece hangi alanda krediye ihtiyacınız var ise o alandaki krediler başvuru yaparak uygun faiz ve vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.  Anadolubank da diğer bankalar gibi belli çalışma saatleri dahilinde müşterilerine hizmet vermektedir. Bu yazıda sizlere  Anadolubank çalışma saatleri hakkında bilgi vereceğiz.

Sayfa İçeriği

Anadolubank Çalışma Saatleri

Anadolubank müşterileri tüm bankacılık işlemleri için mesai saatleri içerisinde Anadolubank merkez ve şubelerinden hizmet alabilirler. Sizler için Anadolubank çalışma saatleri ile ilgili ayrıntıları paylaşalım.
Anadolubank Hafta İçi Çalışma Saatleri;
Sabah: 09:00 ile  12: 30 arasında müşterilerine hizmet vermektedir.
Öğle Arası: 12:30 ile 13: 30 arasında ise personel için öğle arasıdır. Bu vakitte müşterilere hizmet verilmez.
İkindi: 13:30 ile 17:00 arasında ise müşteri sabah aldığı sıra ile işlemlerinin yapılması için bekleyebilir.
Anadolubank Hafta Sonu Çalışma Saatleri;
Anadolubank Cumartesi ve Pazar günleri müşterilerine hizmet vermemektedir.
Hafta içi çalışma saatleri dışında bankaların şubelerinden hizmet alamayan Anadolubank müşterileri başka yollardan faydalanarak bütün işlemlerini gerçekleştirebilirler. Anadolubank’ın sunduğu ATM ler, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı hizmetleri ile de işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Anadolubank İletişim Bilgileri

Anadolubank sadece şubeleri aracılığı ile hizmet vermemektedir. İnternet bankacılı, ve telefon bankacılığından birçok bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ATM ler den faydalanarak da para çekme, para yatırma, şifre işlemleri, bakiye sorgulama gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank internet bankacılığından faydalanarak işlem yapmak için aşağıda sizler için paylaştığımız bağlantı linkine tıklayarak siteye giriş yapıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Anadolubank telefon bankacılığından da faydalanarak işlem yapabilirsiniz. Anadolubank Çağrı Merkezi Telefonu ; 0850 222 55 50 dir. Bu numarayı 7 gün 24 saat ücretsiz olarak arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank ATM  aracılığıyla da ; para çekebilir, para yatırabilir, bilgi ve bakiye sorgulama işlemleri yapabilir, ayrıca EFT – havale gibi işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz. ATM lerden yapılan bazı işlemlerin saat sınırı olduğunu dikkat edilmesi gerekir. Bazı işlemler için ise ücret alındığını bilmeniz faydalıdır.

Anadolubank Online Sitesine Giriş Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top