Anadolubank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

1997 yılında HABAŞ Şirketler Grubu’ndan satın alınan Anadolubank, dinamik ve saygın bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını da göz önüne alarak temel bankacılık işlemlerinin yanı sıra; bireysel, ticari ve perakende alanlarında da hizmet sağlamaya devam etmektedir. Bu yazıda da Anadolubank’ın müşterilerine sunduğu kredi kartı hizmetlerinden nasıl yararlanılacağı ve kredi kartı başvuru durumunda sonucun nasıl öğrenileceği anlatıldı.

Anadolubank Worldcard kredi kartı sahibi olan müşteriler, 3500 tl’ye kadar limiti artırılan kartı kullanmanın keyfini çıkarmanın yanısıra 200.000’den fazla iş yerinden 24 aya kadar taksitle alışveriş yapma ayrıcalığından faydalanıyorlar. Worldcard’ın sahip olduğu worldpuan uygulaması bunda da geçerli. Karta sahip olan müşteriler her 5 tl’ye 1 worldpuan kazanıyorlar.

Anadolubank Banka Kartları

Anadolubank’ın müşterilerinin hizmetine açtığı 3 banka kartı mevcut:

1. Anadolubank Classic Worldcard

Kredi kartı limiti 1500 tl,yıllık klasik kart ücreti 60 tl ve ek kart ücreti 30 tl; ödemeler ise Anadolubank şubelerinden,internet şubesinden,otomatik ödeme talimatı verilerek ya da EFT talimatıyla diğer banka ve posta aracılığıyla yapılabilir.

2. Anadolubank Gold Worldcard

Classic Worldcard’tan farklı olan tarafı yalnızca limitinin daha yüksek olması ve müşterinin keyifli, kafalarına takmadan alışveriş yapmasıdır.

3. Anadolubank Platinum Worldcard

Platinum Worldcard ise uluslararası alanda ve yurtdışı seyahatlerinde her türlü ihtiyacı karşılamakta.

Anadolubank Worldcard kredi kartına sahip olmak isteyen müşteriler için önkoşul olarak banka müşterisi olma şartı yoktur. Avantajları,özellikleri ve kullanım alanlarını inceleyip memnun kalan herkes Anadolubank Worldcard’a sahip olabilir. Classic,Gold ve Platinum denmesinin sebebi ise limit farklılıkları, yurtdışında kullanıp kullanılmadığı ve kart aidatlarının farklılık göstermesidir.

Anadolubank Worldcard kredi kartı başvurusu için bu karta sahip olmak isteyenlerin Anadolubank şubelerine gitmeleri gerekiyor. Şubelere gidildikten sonra bireysel müşteri temsilcileriyle görüşmelilerdir. Kredi kartı başvuru talebinin iletilmesinin ardından, müşteri temsilcisi tarafından verilen form doldurulmalı ve müşteri temsilcisine teslim edilmelidir. Geri dönüş en kısa zamanda telefonunuza ya da mail adresinize olacaktır.

Diğer yöntem olarak Anadolubank’ın gezici müşteri temsilcileri aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz. Yetkililerin size vereceği formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra,yetkililer doldurmuş olduğunuz formu bankaya ileteceklerdir. Dönüş bizzat gidip birinci elden başvurmaya göre bir 15 gün fazla sürse de yanıtlarının olumlu olup olmadığını telefonunuzdan ya da e-mailinizden öğrenebilirsiniz.

Scroll to Top