ANADOLUBANK KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

ANADOLUBANK KREDİ BAŞVURUSU

Anadolubank 1997 yılında faal hale geçen Habaş grubu tarafından 3 şube ile hizmet vermeye başlayan özel bir bankadır. Günümüzde şube sayısını 110’un üzerine çıkarmıştır. Türkiye ekonomisinin temel taşı olarak kabul edilen küçük ve orta çaplı işletmelere sağladığı finansal kredi ve işletme sermayesi sağlamaktadır. Bunun yanında hemen hemen her banka gibi çağımıza uygun olarak, kullanımı yaygın olan kredi kartı hizmetlerini de bize sağlamaktadır. Anadolubank Worldcard işbirliği ile yürütülen hizmette World üyesi işyerlerinden alışveriş yapılabilmektedir.

Anadolubank Worldcard nedir?

Anadolubank Worldcard, world üyesi işyerlerinden tek çekim ya da taksitli şekilde yapılan alışverişlerde kullanılabilen ve world puan, nakit avans gibi avantajları müşterilerine sunan kredi kartı çeşididir. Bu kart 3 kategori olarak ayrılmıştır. Bunlar Anadolubank Classic Worldcart, Anadolubank Gold Worldcart ve Anadolubank Platinum Worldcard olarak ayrılmaktadır. Bu kartlar kart limit, kullanım alanları ve yıllık kart ücretleri bakımından ayrılmaktadır. Ancak kredi kartı borcu ödeme şekilleri her kart için aynıdır.

Anadolubank Kredi Kartı Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnternetin yaygın şekilde kullanılması her alanda olduğu gibi bankacılık sektöründe de hızlı bir adaptasyon süreci sonrasında aktif şekilde yerini almıştır. Bununla birlikte kredi kartları ile ilgili birçok işlem bankalara ait resmi internet siteleri üzerinden hızlı ve güvenli şekilde yapılabilmektedir. Anadolubank kredi kartı borcu sorgulama işlemi de bankaya ait internet sitesinden yapılabilmektedir. Bu yazımızda kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını size anlatmaya çalışacağız.

Anadolubank kredi kartı borcu sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için yazımızın sonunda yer alan sayfa bağlantı linkini kullanmalısınız. Anadolubank’a ait olan erişim sağladığınız resmi sayfada, gösterilen kısımdan internet şube işlemlerini seçerek bireysel işlem kategorisine resimde gösterildiği gibi tıklayınız. Eğer internet şube üyesi değilseniz resimde ok işareti ile gösterilen kısımdan üye olma ve şifre alma işlemini başlatınız.

anadolubankk

Bireysel işlemlerinize devam edebilmeniz ve Anadolubank kredi kartı borcu sorgulama adına TC kimlik numaranızı ya da daha önce temin ettiğiniz kullanıcı adınızla birlikte daha önce oluşturduğunuz şifrenizi kullanarak bireysel internet şubenize giriş yapmış olursunuz. Anadolubank kredi kartı borcu sorgulamanın yanı sıra daha birçok işleminizi bu şubeden yürütebilirsiniz.

anadolubankintbe

Anadolubank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top