Anadolubank Worldcard Kredi Kartı Limit Arttırma

1182449

Anadolubank Worldcard yurtiçinde ve yurtdışında VISA ve Mastercard logosunun bulunduğu bütün noktalarda geçerli olan kredi kartıdır. Anadolubank Worldcard, 200.000 ‘den fazla üye işyerlerinde taksit ve Worldpuan ayrıcalığı sunar ve kazanılan bu Worldpuanları üye işyerlerinde rahatça kullanma imkânı verir.

Worldcard Avantajları Nelerdir?

Anadolubank Worldcard’ın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Taksitli Alışveriş

Sahip olduğunuz Worldcard ile Anadolubank World sistemine kayıtlı 200.000’i aşkın üye işyerinde 12 aya kadar özgürce taksitli alışveriş yapma olanağınız vardır.

Worldpuan

Anadolubank’ın worldpuan hizmeti harcadıkça kazanmanızı sağlayıp alışverişinizi çok daha eğlenceli ve keyifli hale getirir. Yaptığınız her alışverişin karşılığı kartınıza Worldpuan olarak yansır. Her 10 TL’lik alışverişinize 1 Worldpuan kazanırsınız ve  Worldpuan 0,005 TL’ye karşılık gelir. Kazandığınız bu Worldpuanları tüm üye işyerlerinde özgürce kullanıp harcadıkça kazanabilirsiniz.

Nakit Avans

Worldcard’a sahip iseniz hem yurt içinde hem de yurt dışında nakit sıkıntısı çekmezsiniz. Çünkü Worldcard, yurt içinde Anadolubank ve diğer tüm banka ATM’lerinden, yurt dışında VISA ve Mastercard logosu  taşıyan bütün ATM’lerden nakit avans ihtiyacınızı karşılayabilme özelliği ile kullanıcılarına muhteşem bir avantaj daha sağlar.

Esnek Kart ve Otomatik Ödeme Talimatı

Worldcard kredi kartı kullanıcıları otomatik ödeme talimatı vererek, kart ödemelerini bankaya ya da ATM’lere gitmeden vadesiz hesaplarından her ay düzenli olarak yapabilirler. Ayrıca Worldcard, kullanıcı yakınları da kredi kartı hizmetinden yararlanabilsin diye limitini kart kullanıcısının belirlediği bir ek kart çıkartabilme olanağı sağlamıştır. Böylece yakınlarınızın yanında olmadan da onların güvenli bir şekilde taksitli alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ekstrelerinizi de isterseniz e-mail isterseniz faks ile görebilirsiniz.

Anadolubank Worldcard kartı kullanacağınız yere ve yapacak olduğunuz alışverişe göre üçe ayrılır.

Anadolubank Platinum Worldcard

Platinum kart sahipleri yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde her türlü bankacılık işlemlerini ve nakit ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayabilirler. Platinum kartın yıllık kart ücreti 85 TL’dir. Eğer Platinum ek karta sahip olmak isterseniz bu kartın yıllık ücreti ise 40 TL’dir. Anadolubank Platinum Worldcard’ın standart limit aralığı 3500 TL ve üzerindedir. Bu kartın ödemelerini ise Anadolubank şubesinden ve ya internet şubesinden, diğer bankalardan EFT talimatı vererek, postaneden yada otomatik ödeme ile yapabilirsiniz.

Anadoluvbank Gold Worldcard

Gold Worldcard  yüksek limit özelliği ile kullanıcılarına daha fazla ayrıcalık sunup alışverişlerini daha keyifli hale getirir. Bu kartın yıllık ücreti ise 75 TL’dir. Eğer ek kart almak istenirse bunun için yıllık ücret olarak 35 TL ödenmelidir. Anadolubank Gold Worldcard’ın standart limit aralığı 1500 TL ile 3500 TL arasındadır. Ödemeleri ise Platinum Worldcard ‘da olduğu gibi bir çok yoldan kolaylıkla yapılabilir.

Anadolubank Classic Worldcard

Bu kartın da diğer Worldcard’lar  gibi yıllık kart ücreti vardır. Ve bu ücret Klasik kart için 60 TL olup ek kart için 30 TL’dir. Classic Worldcard’ın standart limiti 1500 TL’dir. Ödemeleri de üstte yer alan Platinum Worldcard da anlatıldığı gibi bir çok yoldan yapılmaktadır.

Worldcard ile güvenli ve bol avantajlı bir şekilde yurtiçinde ve yurtdışında alışveriş yapabilirsiniz. Fakat her kredi kartında olduğu gibi avantajların yanında dezavantajları da mevcuttur. Bunlardan en sık karşılaşılan sorunlardan biri de limit arttırma problemidir.

Anadolubank Worldcard Kredi Kartı Limitimi Nasıl Arttırırım?

Worldcard kredi kartınızın limitini arttırmanızın farklı yolları bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabilriz;

1) Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayarak kredi kartı limit arttırma

Anadolubank Çağrı Merkezi’nin iletişim numarası 0 850 222 55 50’İ arayarak yetkili kişilerle görüşerek kredi kartı limitinizi arttırabilirsiniz.

2) Anadolubank internet şubesinden kredi kartı limiti arttırma

Worldcard kredi kartı limitinizi Anadolubank’ın internet şubesinden de arttırabilirsiniz. Anadolubank internet şubesine https://isube.anadolubank.com.tr/ibanking/open.html linkinden ulaşabilirsiniz. Bu linke tıklayıp kullanıcı kodunuzu veya T.C kimlik numaranızı ve size özel olan parolanızı girdiğinizde internet şubesine giriş yapmış olursunuz. Daha sonra buradan gerekli talimatlarını yerine getirerek limitinizi arttırabilirsiniz.

3) Anadolubank şubelerinden veya ATM’lerden kredi kartı limiti arttırma

En yakın Anadolubank şubesine giderek bu konuyla ilgilenen kişilerle görüşüp kart limitinizi arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Gelir durumunuzun ve mal varlığınızın arttığı durumda bunları belgeleyerek gerek faks yolu ile gerekse şubeye giderek limit arttırabilirsiniz.

Scroll to Top