ANADOLUBANK KREDİ KARTI

ANADOLUBANK KREDİ BAŞVURUSU

Anadolubank kredi kartı siz vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için hep daha ilerisini düşünmüş ve bu doğrultuda çalışmalarda bulunmuştur. Kullanıcılarını seven, onların en kazançlı bireyler olmasını sağlayan ve bu ilkeyi kendisine amaç edinen Anadolubank, diğer bankaların sunduğu hizmetlerden bir adım önde çalışmalar yapmakadır. Harcadıkça kazandıran, kazandıkça harcattıran bir sistemi benimseyen Anadolubank, kredi kartları sayesinde alışverişleriniz daha kârlı ve daha hesaplı olacaktır. Vatandaşlara sağlamış olduğu hizmetler sayesinde kredi kartı seçeneklerinden yararlanabilir, en hesaplı alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Kredi Kartı Kullanımı

Öncelikle belirtmek isteriz ki Anadolubank kredi kartının kullanım süresi 3 yıldır. Worldcardınızla yapacak olduğunuz alışverişlerde worldpuan kazanabilir, harcadıkça kazanan taraf sizler olabilirsiniz. Worldpuanlarınız sizlerin yapmış olduğu her türlü alışverişte geçerlidir. Gerçekleştirmiş olduğunuz her 10 TL’lik alışverişlerinizde 1 worldpuan kazanırsınız. Bu da sizlerin daha keyifli alışveriş yapmasına yardımcı olur.

Anadolubank kredi kartı ödemeleriniz için ise otomatik ödeme talimati vererek kredi kartı ödemelerinizi vade olmadan hesabınızdan düzenli bir şekilde tahsil etmeniz mümkündür. Sevdiklerinize de limitini sizin kendinizin belirleyeceği bir ek kart çıkartabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi mutlu ederek kendi mutluluğunuzu da sağlamış olursunuz.

İnternet sistemi üzerinden gerçekleştirdiğiniz online alışverişlerde Anadolubank Sanal Kartı kullanarak daha güvenli bir alışveriş sağlamış olursunuz. Yurtiçinde Anadolubank ve diğer tüm banka ATM’lerinden yararlanabilirsiniz.

Kredi Kartı Limiti

Her kredi kartında olduğu gibi Anadolubank kredi kartında da nakit çekimler ve kendi kredi kartınız için ayrılan toplam limitinizi öğrenebilirsiniz. Ancak hesabınızda bulunan hesap bakiyenizin limiti geçmemesine özen gösteriniz.

Nakit Kredi Limiti

Kullanılabilir limit kapsamında Nakit Avans olarak kullanabileceğiniz maksimum limiti göstermektedir.

Kullanılabilir Limit

Sizlerin hesaplarınızda bulunan paranın hesap kesim ücretine kadar verilen harcama onaylarının alçaltılmasından sonra kullanılabilecek olan tutardır.

Hesap Kesim Tarihi

Kredi kartınızın tutarının özetini gösteren tarih olarak adlandırabiliriz.

Kredi Kartı Faiz Oranı

Kredi kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişlerde belirlenen tutarı zamanda ödemeniz gerekir. Sizlere sunulan bu ödeme tarihini geçirirseniz ve sizlere verilen tarihte ödeme yapmazsanız, borcunuza faiz oranı eklenir. Anadolubank kredi kartlarınızın türüne göre çeşitli faiz oranları vardır. Anadolubank’ın ortalama kredi kartı faiz oranı % 2.02’dir.

Nakit Çekim Faiz Oranı

Nakit paraya ihtiyacınız olduğunda Anadolubank’tan dilediğiniz kadar nakit para çekebilirsiniz. Ancak bu nakit çektiğiniz ücretin geri ödemesi yapılırken sizlerden bu kez nakit çekim faiz oranı alınır. Anadolubank nakit çekim faiz oranı ise % 2.02’dir.

İşte yukarıda belirttiğimiz maddeler doğrultusunda sizler de kredi kartını kullanabilirsiniz. Anadolubank bu konuda vatandaşlara en iyi hizmeti vermeyi başarmış, siz de en uygun kredi kart seçeneklerinden işinize yarayanı tercih ederek dilediğiniz şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Eğer ki sizler online internet bankacılığını kullanarak internetten kredi kartı temin etmek istiyorsanız ya da Anadolubank kredi kartı hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, aşağıda yer alan linke tıklayarak Anadolubank kredi kartı bilgilerinden kolayca yararlanabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

 

Scroll to Top