AnadoluBank Müşteri Hizmetleri

1182449

Günümüzde bankacılık oldukça önemli bir sektördür. Neredeyse herkes bankalarla bir şekilde iletişim içindedir. Bankalarla olan iletişimlerde genel olarak şubelere gitmek tercih edilirken son zamanlarda internet bankacılığı çok daha fazla kullanılan bir bankacılık kanalıdır. Şubelere gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden bankalarla olan ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Online olarak bankacılık faaliyetlerinden  oldukça basit bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Anadolubank, Türk bankacılık sektörünün önemli isimlerinden biridir. İlk olarak HABAŞ grubu tarafından 3 şube ile bankacılık işlemlerine başlayan Anadolubank, günümüzde oldukça fazla şube ile hizmet vermektedir. Müşterilerine, çalışanlarına ve topluma optimum bileşim içinde değer yaratmak  misyonu ile hareket eden Anadolubank kısa sürede Türkiye sathında ekonomik faaliyetlerini hızlandırarak finansal olarak önemli bir yer edinmiştir.

Anadolubank, müşteri odaklı yaklaşımı ile tercih edilen bir banka olmuştur. Temel bankacılık hizmetlerine ek olarak ticari, perakende ve bireysel bankacılık alanlarında ismini oldukça fazla duyuran Anadolubank, Türkiye’nin KOBİ bankasıdır. Anadolubank, müşterilerini yenilikçi, özgün ve yaratıcı çözümler üreten bir banka olması ile kazanmıştır. Anadolubank yurt içinde gösterdiği başarıya ek olarak muhabir bankalarla ilişkiler kurarak uluslararası pazarda da bu başarıyı sürdürmüştür. Anadolubank muhabir banka ağı oluşturmasıyla birlikte kurduğu uzman kadro ve gelişmiş teknolojik alt yapısı ile yüksek iş potansiyeli bulunan tüm bölgelere kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Anadolubank güçlü yönetim kadrosu ve deneyimli çalışanları ile Türk bankacılığının en önemli isimlerinden biri olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

AnadoluBank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

Anadolubank müşteri hizmetlerine internet üzerinden ulaşmanız mümkündür. Anadolubank resmi internet sitesi anasayfası üzerinde alt bölümde bulunan iletişim kısmına tıklayarak irtibat hattına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Anadolubank resmi internet sayfası üzerinden birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz. Anadolubank resmi internet sitesinin sağladığı kolaylıklardan bahsedecek olursak, Anadolubank internet bankacılığı sistemine her yerden erişim sağlamanız mümkündür. Aynı zamanda  Anadolubank şubesine gitmek yerine Anadolubank internet bankacılığını kullanarak  zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Anadolubank internet bankacılığı üzerinden 24 saat işlem yapmanız mümkündür. İnternet şubesi üzerinden para çekme dışında tüm işlemleri yapabilirsiniz. Eğer Anadolubank internet bankacılığını kullanarak işlem yaparsanız daha düşük ücretler ödersiniz. Anadolubank bireysel,kurumsal ve ortak hesap internet bankacılığı başvurusu yapmak için Anadolubank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Anadolubank internet şubesi parolası almak istiyorsanız Anadolubank internet şubesine girmelisiniz. Eğer Anadolubank internet şubenize giriş yapmak için aldığınız parolanızı unuttuysanız ya da blokeniz bulunuyorsa 0 850 2225550 numaralı Anadolubank Çağrı Merkezi’ni aramalısınız. Anadolubank Çağrı Merkezi’ni arayarak yeni parola talebinizi yapabilirsiniz veya parola blokenizi kaldırabilirsiniz.

Anadolubank online bankacılık sistemini kullanarak  bireysel, işletme-kobi, ticari-kurumsal, tarım ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz. Anadolubank ürünleri ve hizmetleri ile ilgili her türlü görüş ve eleştirileriniz için Anadolubank resmi internet sitesi üzerinden Müşteri Memnuniyeti Formu’nu doldurabilirsiniz. Müşteri Memnuniyeti Formu’na yazdığınız tüm eleştirilerin ve görüşlerin Anadolubank tarafından dikkate alınacağından emin olabilirsiniz. Anadolubank banka kartı ve kredi kartı kayıp ve çalıntı gibi bir olayla karşılaştığınızda bildirimlerinizi 7/24 hizmet veren 0 850 222 55 50 Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Anadolubank ile ilgili bir sorun yaşadığınızda, eleştiri yapmak istediğinizde, görüş bildirmek istediğinizde Anadolubank çağrı merkezini arayabilirsiniz aynı zamanda internet bankacılığı üzerinden dolduracağınız form ile Anadolubank ile iletişime geçebilirsiniz. Anadolubank ile iletişime geçmek için çok daha fazla bilinen ve kullanılan klasik yöntem ise Anadolubank şubesine gitmek olacaktır. İsterseniz Anadolubank şubesini ziyaret ederek banka görevlilerinden yardım isteyebilirsiniz. Anadolubank çalışanları size her konuda yardımcı olacaktır.

AnadoluBank Müşteri Hizmetleri İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top