ANADOLUBANK SANAL WORLDCARD

ANADOLUBANK SANAL WORLDCARD

Sizlerinde farkında olduğu gibi artık günümüzde internetin ve beraberinde getirdiği yenilikler oldukça fazladır. Bu yenilikler doğrultusunda bizlerin sağlamış olduğu avantajların yanında bir de getirmiş olduğu işlem kolaylığı vardır. Biz vatandaşlar olarak her türlü alanda kullanmış olduğumuz gibi pek çok işlemlerimizi de internet sistemi üzerinden yapmaktayız. Bunlardan biri olan sanal ortamda yaptığımız alışveriştir. Bizlerin yoğun koşuşturmalı işin de bazı işlemlere vakit ayırması oldukça zordur. En önemlisi de kendimize ayırdığımız zamandır. Daha kısıtlı olduğu için ve de daha hesaplı olduğu için son dönemlerde biz vatandaşların yöneldiği bir teknolojik gelişmenin getirdiği ayrıcalık vardır. Bu da dijital ortamda gerçekleştirilen alışveriştir. Özellikle bayanların alışveriş yaptığı düşünülse de elektronik aletler üzerinde erkeklerin ilgisinin daha fazla olmasının nedeniyle ve internette bazı sitelerde indirime giren ürünler dolayısıyla daha uygun fiyatta elektronik alet bulan erkeklerinde son dönemlerinde bu sanal alışveriş oldukça dikkat çekmiştir. Daha pek çok nedenden dolayı biz insanlar internet üzerinden alışverişe kaptırmış gidiyoruz. Vatandaşların bu alana yönelmesinde Anadolubank kayıtsız kalmamış vatandaşlara sanal ortamda yapacakları alışverişlerde kolaylık sağlamaları için Anadolubank Sanal Worldcard hizmetini vatandaşların huzuruna sunmuştur.

Anadolubank Sanal Worldcard Nasıl Alınır?

İnternet Şubesi tarafından oluşturulan bu kartı yalnızca internet üzerinden gerçekleştirecek olduğunuz alışverişlerde kullanabilisiniz. Sanal kart Worldcard’a bağlıdır ve de başlangıç limiti olarak sizlere öncelikle 0 TL verilir. Sizin tüm internet alışverişlerinizde Worldpuan kazandırır. Alışverişe başlamadan önce ihtiyacınız doğrultusunda limitinizi transfer de yapabilirsiniz. Bu kart basımı yapılmadığı için sanal kartınızı diğer kredi kartları gibi kullanmanız mümkün değildir.

İnternet sistemi üzerinden online alışverişlerinizde kullanacak olduğunuz bu Anadolubank Sanal Worldcard ile çok daha kolay ve pratik bir alışveriş yapabilirsiniz. Sizlerde Anadolubank Sanal Worldcard kullanarak online alışverişlerinizde hız kazanabilirsiniz.

İnternet şubesinden Anadolubank kredi sahibi olarak bu sistemden kolayca yararlanabilirsiniz. Aşağıda yer alan linke tıklayarak da bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Sanal Worldcard İçin TIKLAYINIZ! 

Scroll to Top