ANADOLUBANK WORLDCARD

ANADOLUBANK KREDİ BAŞVURUSU

Anadolubank Worldcard, dünyanın her yerinde işyerleri dahil olmak üzere taksit ve Worldpuan olanağı veren her yerde geçerliliğini sürdüren bir kart tipidir. Anadolubank Worldcard kullanıcı vatandaşlarına dünyanın neresinde olursa olsun hizmet vermeye açık bir karttır. İş seyahatlarinde, yurtdışı gezilerinde nerede olursanız olun. Anadolubank Worldcard sizin daima yanınızdadır. Siz vatandaşlara da aynı zamanda pek çok kolaylıklar ve pratiklikler kazandırmıştır. Şimdi bunlara biraz örnek verelim.

Anadolubank Worldcard Fırsatları

Taksitli alışverinizde sizlere büyük imkânlar sunan Anadolubank Worldcard’ın 9 aya varan taksit sistemi vardır. Böylece sizlere dilediğiniz zaman alışverişlerinizde bu taksit avantajınızdan yararlanabilirsiniz. Büyük çaplı alışverişlerinizde özellikle de düğün alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bu worldcard sizlere büyük kolaylık sağlar. Çünkü bu özel dönemlerinizde beyaz eşya, televizyon, mobilya ihtiyaçlarınızın farkında olan Anadolubank World Card sizlerin her anınızda yanınızda olmayı tercih etmiş, sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Bu kart sayesinde büyük alışverişlerinizde 9 aya kadar taksit seçeneklerinden yararlanabilir, ödeme kolaylığına sahip olabilirsiniz.

Worldpuan

Harcadıkça kazanmanızı sağlayan bu worldcard worldpuan hizmeti sayesinde artık alışverişleriniz daha keyifli ve daha eğlenceli bir hal alacak. Yapmış olduğunuz her 10 TL’lik alışverişlerinizde sizlere 1 worldpuan kazandırır. Bu worldpuanınız ise 0,005 TL’ye eş değerdir. Sizler bu şekilde artık daha çok alışveriş yapıp daha çok worlpuan kazanacaksınız. Sonuç olarak bu işten en kârlı çıkan yine sizler olacaksınız. Anadolubank Worldcard hizmeti adı altında olan bu worldpuan sistemi alışveriş yaparken aynı zamanda kazanmanızı sağlayan bir sistemdir.

Anadolubank Worldcard seçenekleri yapacak olduğunuz alışveriş ve kullanacak olduğunuz yerlere göre üçe ayrılır. Anadolubank Classic Worldcard, Anadolubank Gold Worldcard, Anadolubank Platinum Worldcard olmak üzere bu türleri üç ana başlık altında toplayabiliriz.

Anadolubank Gold Worldcard

Öncelikle belirtmek isteriz ki bu kartın yıllık kart ücreti 75 TL olup, ek kart ücreti 35 TL’dir. Bu kartın diğer kartlara nazaran belli başlı bazı özellikleri vardır. En büyük özelliği olarak yüksek limit ücreti örnek gösterilebilir. Kolay ödemeleri sayesinde de ödemelerinizi Anadolubank şubelerinden ya da internet şubelerinden pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Anadolubank Platinum Worldcard

Hem yurtiçi hem yurtdışı seyahatlerinizde bankacılık işlemlerinizi yapabilir, her türlü nakit avans ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu kartın yıllık ücreti ise gold karttan biraz daha fazla olarak 85 TL’dir. Ek kart alırsanız da bu ücret 40 TL kadar olur. Anadolubank Platinum Worldcard limit aralığı ise 3500 TL ve üzeridir.

Anadolubank Classic Worldcard

Bu kartın kullanıcılarından her yıl düzenli olarak kart ücreti alınmaktadır. Bir yıl için ödemeniz gereken kart ücreti 60 liradır. Eğer ek bir kartınız var ise bu kartın yıllık ücreti ise 30 liradır. Diğer worldcard içinden en düşük limit aralığına ship olan bu kartın limiti 1500 TL’ye kadardır.

Sizlerde Anadolubank Worldcard hizmetlerinden yararlanmak ve konuyla ilgili daha fazla ve daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda bulunan “TIKLAYINIZ” ibaresini tuşlayıp, linkten kolayca yararlanabilirsiniz.

Anadolubank Worldcard İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top