ARSA KREDİSİ

Yatırım amaçlı ya da tarımsal üretim yapmak için arsa almak isteyebilirsiniz. Yatırım amaçlı alınan arsa aldığınız konuma göre iki kat kar getirebilmektedir. Diğer yatırım araçları olan altın ve döviz gibi değer kaybetme riski de bulunmamaktadır. Eğer ki sizde arsa almak istiyorsunuz fakat almak istediğiniz arsa için yeteri kadar naktiniz yok ise bankaların vermiş olduğu arsa kredilerinden faydalanabilirsiniz. Birçok banka arsa kredisi vermektedir. Bu bankalar; Şekerbank, Akbank, TEB, Türkiye Finans, İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Bank Asya’dır. Bankalar uygun ödeme koşulları ile bu krediyi vermektedir. Yazının devamında vereceğimiz bilgileri takip ederek bu bankaların arsa kredileri ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şekerbank Arsa Kredisi

Arsa kredi desteği veren bankalardan bir tanesi Şekerbank’tır. Şekerbank’tan uygun ödeme koşulları ile kredi alabilirsiniz. Başvurunuzu şubelerden yapabilirsiniz. Fakat başvuru işlemini yapmadan önce başvuru için gerekli belgelerin neler olduğunu, hangi şartlarda krediyi alabileceğinizi yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi hesaplama uygulaması ile de aylık ve toplamda ne kadar borç ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Şekerbank Arsa Kredi Desteği İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Arsa Kredisi

Akbank arsa kredi desteği veren bankalardan bir tanesidir. Uygun bir arsa buldunuz ve almak istiyorsanız ancak birikiminiz arsayı almaya yetmiyorsa bu noktada Akbank arsa kredi desteğinden faydalanabilirsiniz. Yazının devamında vereceğimiz linke tıklayarak açılan sayfadan arsa kredi özelliklerine, başvuru için gerekli bilgilere ve ödeme planı için hesaplama uygulamasına ulaşabilirsiniz.

Akbank Arsa Kredi Desteği İçin TIKLAYINIZ!

TEB Arsa Kredisi

Yatırım için ya da tarım işleri ile uğraşmak için arsa almak isteyebilirsiniz. Ancak elinizdeki birikmiş para istediğiniz arsayı almaya yetmiyor olabilir. Artık bunu dert etmenize gerek yok. Türkiye Ekonomi Bankası, uygun ödeme koşulları ile arsa finansmanı desteği sağlamaktadır. Arsa kredi başvurusunun nasıl yapılacağını, gerekli belgelerin neler olduğunu ve kredi hesaplama uygulamasına nasıl giriş yapacağınızı yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

TEB Arsa Kredi Desteği İçin TIKLAYINIZ!

Türkiye Finans Arsa Kredisi

Türkiye Finans, arsa kredi desteği veren bankalardan bir tanesidir. Sizde aradığınız arsayı buldunuz fakat birikiminiz o arsayı almaya yetmiyorsa Türkiye Finans Bankası’nın arsa finansman desteğinden faydalanabilirsiniz. Yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayarak arsa kredi özelliklerine, başvurunun nasıl yapılacağına, başvuru için gerekli belgelere ve kredi hesaplama uygulamasına erişebilirsiniz. Kredi hesaplama uygulaması ile başvuru yapmadan önce aylık ve toplamda faizi ile birlikte ne kadar borç ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Türkiye Finans Arsa Kredi Finansmanı İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Arsa Kredisi

Arsa kredi desteği veren bankalardan birisi de İş Bankası’dır. İş Bankası’ndan uygun ödeme koşulları ile kredi alabilirsiniz. Başvurunuzu İş Bankası şubelerinden yapabilirsiniz. Fakat başvuru işlemini yapmadan önce başvuru için gerekli belgelerin neler olduğunu, hangi şartlarda krediyi alabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Ayrıca kredi hesaplama uygulamasına da aynı link üzerinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Arsa Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank Arsa Kredisi

Vakıfbank da arsa kredi veren bankalardan bir tanesidir. İstediğiniz arsayı almaya yeten nakdiniz bulunmuyorsa Vakıfbank’ın arsa finansman desteğinden faydalanabilirsiniz. Yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayarak arsa kredisinin özelliklerine, başvurunun nasıl yapılacağına, başvuru için gerekli belgelere ve kredi hesaplama uygulamasına erişebilirsiniz. Kredi hesaplama uygulamasını kullanarak başvuru yapmadan önce aylık ve toplamda faiziyle birlikte ne kadar borç ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Arsa Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Arsa Kredisi

Yatırım için veya tarım işleri ile uğraşmak için arsa satın almak isteyebilirsiniz. Ancak bunun için nakit paranız bulunmuyor olabilir. Bunu dert etmenize artık gerek yok. Ziraat Bankası, uygun ödeme koşullarıyla arsa finansmanı desteği sağlamaktadır. Arsa kredi başvurusunun nasıl yapılacağını, gerekli belgelerin neler olduğunu ve kredi hesaplama uygulamasına nasıl giriş yapacağınızı yazının sonunda vermiş olduğumuz linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Arsa Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz