A&T BANK MOBİL ONAY

BURGAN BANK MOBİL Şube

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık birçok işlemimizi sanal ortamdan ve mobil uygulamalardan yerine getirebiliriz. Bu durumda bizlere hizmet sunan uygulamalardan birisi de A&T bank mobil onay uygulamasıdır. Biz sizlere bu alanda A&T bank mobil hakkında bilgi vereceğiz. Sizde A&T bank mobil uygulamasının nasıl indirileceğini öğrenmek istiyor, uygulamadan nasıl yararlanacağınız öğrenmek istiyor ve uygulamaya girmek için şifreyi nasıl alınacağını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. A&T bank mobil ile artık sizde A&T bank şubelerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi yerine getirebilirsiniz.

A&T Bank Mobil Onay Uygulaması

Sizde A&T bank mobil onay uygulamasını indirmek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. A&T bank mobil uygulamasını telefonunuzun işletim sistemine göre iki farklı şekilde indirebilirsiniz. Eğer telefonunuzun işletim sistemi Android ise bu durumda bu bölümün sonunda Android için verilecek olan linke tıklamanız gerekmektedir. Ancak telefon işletim sisteminiz İOS ise bu durumda ise aşağıdaki dölümde yer alan kısımda İOS için verilecek olan linke tıklamanız gerekmektedir. Bu linklere tıkladıktan sonra ise açılacak olan sayfada uygulamayı yükleyebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra ise artık uygulamayı açabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapmak içinse ilk olarak belirlemiş olduğunuz kullanıcı adını ve cep telefonunuza gelecek olan aktivasyon kodunu giriniz. Daha sonra ise bir alt kısımda ilk olarak şifrenizi giriniz. Bundan sonra ise şifre tekrar yazan yere şifrenizi tekrar giriniz. Bu işlemi de yerine getirdikten sonra artık sizde sisteme giriş yapmış olur ve A&T bank şubelerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi yapabilirsiniz.

A&T Bank Mobil Onay Android Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

A&T Bank Mobil Onay İOS Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

A&T Bank Mobil Onay Şifresi Nasıl Alınır?

Sizde A&T mobil uygulamasından yararlanmak istiyorsanız bu durumda size internet şifresi lazım olacaktır. Sizde internet şifresi alıp uygulamadan yararlanmak istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken ilk işlem yazının sonunda yer alacak olan linke tıklamak olacaktır. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak müşteri tipini bireysel olarak seçiniz. Daha sonra ise ilgili alan müşteri numaranızı giriniz. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra ise bir sonraki adımda ise devam tuşuna basınız. Bu alanda sizden istenilen bilgilere eksiksiz ve doğru bir şekilde ilgili alanlara girip daha sonra şifre belirleme işlemini yerine getiriniz. Belirlediğiniz şifre ile artık sizde A&T bank mobil uygulamasından yararlanabilirsiniz.

A&T Bank Mobil Onay Şifresi Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top