A&T Bank İnternet Bankacılığı

A&T BANK KREDİ BAŞVURUSU

A&T Bank, açılım olarak Arap Türk Bankası’dır. 1977 yılında kurulan bu banka Türkiye ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika arasındaki ticaret ağında prestij sahibi olan en tecrübeli bankadır. Kurulmasındaki amaç, gelecek ticaret ağı anlamında yüksek potansiyele sahip olan bu bölgede ticareti arttırarak bu bölgeler arasında bağlayıcı köprü görevi görmektir. Libya Merkez Bankasıyla birlikte ülkemizde Türkiye İş Bankası ve T.C. Ziraat Bankası bu bankanın en büyük ortakları arasındadır.

Bireysel ve kurumsal anlamda hizmet veren bu banka, internet bankacılığı anlamında hizmet ağını daha yeni kullanmaya başlamıştır ve müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Sistem oturtması anlamında bazı düzenlemeye giden banka, işlemlerin internet şube üzerinden yapılabilmesi için belirli saat aralıkları belirlemiştir.

A&T Bank İnternet Bankacılığı Hangi Hizmetleri Sunar?

Bankacılık işlemlerinizi anlık hamlelerle kolaylıkla halledebileceğiniz A&T Bank İnternet Bankacılığı hizmet vermeye başlamıştır. Çeşitli hesaplarınızın yönetimini yapabildiğiniz bu şubede vadeli/vadesiz hesaplarınızı görebilir, hesap hareketlerini kontrol edebilir, vadeli ya da vadesiz hesap açabilirsiniz. Ayrıca size ait A&T Bank İnternet Bankacılığı’ndan EFT, havale, swift işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kendinize ait özel işlemler tanımlayarak para transferleri işlemlerinizi daha da kısa sürede yapabilir hale geldiniz. Ayrıca bu menüden döviz alım satımı yaparak anlık kur bilgilerini elde edebilirsiniz.

Daha önce de söylediğimiz gibi banka bu internet şubesi işlemlerini yeni kullanmaya başladığı için hizmetlere ait çalışma saatleri belirlemiştir. O saat dilimleri de şu şekilde sıralanabilir; Döviz alış satış işlemleri için 09:00 ve 14:30 arası, EFT işlemleri için 09:00 ve 15:00, Havale işlemleri için 09:00 ve 16:30, Swift işlemleriniz için 09:00 ve 14:00 arası ve son olarak vadeli yada vadesiz hesap açılış saatleri olarak 09:00 ve 16:30 saatleri arası uygun görülmüştür. İşlemlerin bu saatler arasında yapılması gerektiği resmi internet sitesinde belirtilmiştir. Ayrıca bankaya ait daha birçok bilgiye bu resmi siteden ulaşabilirsiniz.

A&T Bank İnternet Bankacılığı’na Nasıl Giriş Yapılır?

A&T Bank İnternet Bankacılığı hizmetini kullanabilmeniz için yazımızın sonuna bankaya ait resmi siteye gitmenizi yarayan yönlendirme linkini ekledik. Bu sayfada ekranınıza gelecek olan sayfa altta gösterilen resimdeki gibi olacaktır. Bu sayfada çerçeve içerisine alınmış olan kısımdan internet bankacılığı güvenlik sayfasına erişim sağlayacaksınız. İster müşteri numaranızla isterseniz de TC kimlik numaranızla bu sistemi kullanabilirsiniz. Fakat daha önceden bu işlemler için parola tanımlamış olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce parola sahibi olmadıysanız güvenlik sayfasından yönlendirilerek üye olabilirsiniz. Bu güvenlik bilgilerini doğru şekilde tıkladıktan sonra kendinize ait A&T Bank İnternet Bankacılığı hizmetini kullanabiliyor olacaksınız. Bu hizmet sayesinde yukarıda yazımızda belirtmiş olduğumuz işlemleri ilgili saatlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

atbank

A&T Bank İnternet Bankacılığı İşlemleri İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top