BANKPOZİTİF İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Acil nakit ihtiyacınızı doğmuş olabilir ve bu durumda ortaya çıkan nakit ihtiyacınızı kredi çekerek karşılayabilirsiniz. Sizlere kredi imkanı sunan kurumlardan birisi de Bankpozitif’tir. Siz de nakit ihtiyacınızı bir kredi çekerek karşılamak istiyor ve bu durumda Bankpozitif ihtiyaç kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağını merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu sayfada Bankpozitif ihtiyaç kredisi hesaplama işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli hesaplamaları yapıp ödeme planı ve faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Bankpozitif İhtiyaç Kredisi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Sizde Bankpozitif ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini yerine getirmek ve ödeme planı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken yazının sonunda yer alacak olan linke tıklamak olacaktır. Bu linke tıkladıktan sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak yapmanız gereken ihtiyacınıza göre kredi türünü belirlemek olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra ise bir sonraki adımda yapmanız gereken işlem ise ne kadar kredi çekmek istiyorsanız bu tutarı belirlemek olacaktır. Bu işlemi de yerine getirdikten sonra bir diğer adımda yapmanız gereken krediyi ne kadar sürede ödemek istiyorsanız onu belirlemek olacaktır. Bu işlemi de yerine getirdikten sonra hesapla butonuna basarak hesaplama işlemini yerine getirebilirsiniz. Ayrıca ödeme planı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bankpozitif ihtiyaç kredisi faiz oranları ve dosya masrafları ise şu şekildedir;

 • 6 aydan 36 aya kadar faiz oranları sabit olup çekilecek olan kredi tutarının % 1.45’idir. Bu orana BSMV ve KKDF dahil edilmemiştir.
 • 3.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vade için faiz oranı % 1.45’dir.
 • 3.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vade için aylık maliyet oranı % 1.92’dir.
 • 3.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vade için yıllık maliyet oranı ise % 23 olarak belirlenmiştir.
 • 10.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için faiz oranı % 1.45’dir.
 • 10.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için aylık maliyet oranı % 1.92’dir.
 • 10.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade için yıllık maliyet oranı ise % 23 olarak belirlenmiştir.

Bankpozitif ihtiyaç kredisi için istenilen belgeler ise şu şekildedir;

 • Nüfus Cüzdanı
 • İkametgâh veya fatura
 • Gerekli görülmesi durumunda ikinci kimlik veya gelir belgesi talep edilebilir. Belirlenen gerekli evrakların tamamlanmaması durumunda kredi kullandırımı yapılmayacaktır.
 • Yine gerekli görülmesi durumunda son üç ay içinde düzenlenmiş ikametgâh belgeniz veya son üç ay içinde adınıza düzenlenmiş elektrik, doğalgaz veya su faturası gibi sabit bir fatura.

Bankpozitif İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top