BANKPOZİTİF MOBİL

KREDİ PUANI SORGULAMA

BankPozitif mobil ile birlikte artık sizde birçok işleminizi sanal ortamdan online olarak yapabilirsiniz. Bank Pozitif mobil uygulama ile birlikte artık sizde Bankpozitif şubelerinden yapabileceğiniz birçok işlemi yapabilirsiniz. Sizde Bank Pozitif mobil uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizde bu bölümde bilgi sahibi olabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Bank Pozitif mobil uygulamasının nasıl indirileceği, nereden indirileceği, uygulamanın nasıl kullanılacağı ve şifre almak işlemini nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak ve gerekli işlemlerin nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. BankPozitif uygulaması ile birlikte artık sizde birçok bankacılık işlemini bu uygulama üzerinden yerine getirebilirsiniz.

BankPozitif Mobil Uygulaması

Sizde BankPozitif mobil uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak ve nasıl indirileceği hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın bu bölümünü okuyabilirsiniz. Sizde Bank Pozitif mobil uygulamasını indirmek istiyorsanız bu durumda iki farklı yoldan uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı iki farklı yoldan telefonunuzun işletim sisteminden dolayı indirirseniz. Sizde telefonunuzun işletim sistemine göre Android uygulamasından indirmek istiyorsanız bu durumda aşağıda bu alanla ilgili linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada yükle butonuna basmanız yeterli olacaktır. IOS uygulamasından indirmek içinse yine aşağıda yer alan alanda ilgili bölüme tıklayınız. Bu alanlara tıkladıktan sonra ise artık sizde uygulamayı indirebilir ve uygulamadan yararlanabilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra ise artık sizde banka kart numaranız veya kredi kartı numaranız ile birlikte ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra ise artık sizde BankPozitif şubelerinden yapabileceğiniz bütün işlemleri yerine getirebilirsiniz.

BankPozitif Mobil Android Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

BankPozitif Mobil İOS Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

BankPozitif Mobil Şifre Nasıl Alınır?

Sizde Bank Pozitif mobil uygulamasından yararlanmak istiyorsanız bu durumda internet şifresi almanız gerekmektedir. Eğer internet şifreniz yoksa uygulamadan yararlanamazsınız. Biz sizlere bu alanda internet şifresinin nasıl alınacağı hakkında bilgi vereceğiz. Sizde internet şifresi almak istiyorsanız ilk olarak yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada ilk olarak müşteri numaranızı ilgili alanlara giriniz. Daha sonra ise bir sonraki adımda ise ilgili alanlara TC kimlik numaranızı giriniz. Bundan sonra ise güvenlik numaranızı ilgili alana giriniz. Bundan sonra ise giriş butonuna basınız. Daha sonra ise artık sizde şifre belirleme işlemini yerine getirebilirsiniz.

BankPozitif Mobil Şifre Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top