CEPTETEB

CEPTETEB

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık birçok işleminizi sanal ortamdan online olarak yerine getirebilirsiniz. Bu durumda sizlere hizmet sunan uygulamalardan biriside CepteTEB uygulamasıdır. Sizde Cep TEB uygulaması hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu durumda yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu yazımızda Cep ŞubeTEB uygulamasının nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Sizde CepteTEB uygulamasının nasıl indirileceği, uygulamanın nasıl kullanılacağı ve şifre alma işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumanız yeterli olacaktır. İnternet kullanımının cep telefonlarına kadar ilerlemesi ve artık birçok kurumların cep uygulamalarının gelişmesi ile birlikte artık işlemlerimizi zaman kaybı yaşamadan yerine getirebiliyoruz. Sizde bu durumda hızlı ve güvenilir bir şekilde işleminizi yapmak istiyorsanız Cep TEB uygulamasını indirebilirsiniz.

CepteTEB Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Sizde CepteTEB uygulamasından yararlanmak istiyorsanız bu durumda uygulamanın nasıl indirileceğini öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda CepteTEB uygulamasının nasıl indirileceği hakkında bilgi vereceğiz. Uygulamayı telefonunuzun işletim sistemine göre iki farklı yerden indirebilirsiniz sizde Cep TEB uygulamasını indirmek için ilk olarak telefonunuza uygun olan sisteme ait linke aşağıda tıklamanız gerekmektedir. Bu alanda Android uygulama indirmek için Android ile ilgili alana IOS ise IOS ile ilgili verilmiş linke tıklayınız. Daha sonra bu bölümden uygulamayı indirdikten sonra sizde uygulamadan yararlanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra ise sisteme TC kimlik numaranız ve şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz. Şifreniz yoksa Cep TEB uygulamasından yararlanamazsınız. Şifrenizi nasıl alacağınızı öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

CepteTEB Android Uygulaması İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

CepteTEB IOS Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

CepteTEB Şifresi Nasıl Alınır?

Sizde Cep TEB şifresi almak istiyorsanız yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız daha sonra ise açılacak olan sayfada kredi kartım var, bank kartım var ve TEB müşterisi değilim seçeneklerinden hangisi size uygunsa onu seçiniz. Daha sonra ise kredi kartım var ya da banka kartım var kutucuklarından birini seçtiyseniz açılacak olan sayfada ilk olarak kart numaranızı ilgili alana giriniz. Daha sonra ise kartınızın arkasında yer alana CVV kodunun son iki hanesini ilgili alanlara giriniz. Daha sonra kart şifrenizi ve cep telefonunuzu ilgili alanlara giriniz. Bu alana bilgileri girdikten sonra ise son olarak güvenlik kodunu da ilgili alana giriniz. Eğer TEB müşterisi değilim alanını seçtiyseniz bu durumda ise açılacak olan sayfada TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girerek devam tuşuna basınız. Daha sonra ise açılacak olan sayfada şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Cep TEB Şifre Almak İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top