DenizBank Müşteri Hizmetleri

images 1 2

Önceliğimiz müşterilerimiz anlayışıyla yola çıkan DenizBank’ın size özel 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz 444 0 801 Önce Müşteri Hattı ile siz değerli müşterilerini dinlemek, dilek, şikayet ve önerilerini değerlendirerek tüm hizmetleri ile müşterilerine üst düzey memnuniyet sağlamayı hedefliyor. Çoğu işlemlerinizi banka şubelerine  gitmeden telefon bankacılığı üzerinden yapabilmekte mümkün. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda üst düzey hizmet vermek amacıyla her türlü bilgi, şikayet, dilek ve önerilerinizi değerlendirerek bu bilgileri kendine bir yol olarak kabul edip hızla ilerliyor. Siz değerli müşterilerin her türlü bildirimi kurumsal gelişiminde temel kabul edip yola çıkıyor.

Hedefini kalıcı memnuniyet sağlamaya adamış Müşteri Memnuniyet Bölümü bu doğrultuda şikayetleri memnuniyete dönüştürme yolunda faaliyet göstermekte karşılıklı güven, anlayış ve iletişim içerisinde yeni fikirlere zemin hazırlanarak ve sorunlara çözüm bulunmaktadır. Türkiye’ de uzun zamandır hizmet veren ve sevilen banka olmasının nedenleri ise müşteri hizmetleri ve Önce Müşteri politikasıdır. Telefonda veya şubede açıkça müşterilerinin ne istediğine odaklanarak çalışmaktadır. 0850 222 0 800 DenizBank Telefon Bankacılığı hizmetleri ile ilgili soru ve sorunlarınıza güvenle cevap alabilirsiniz. Aradıktan sonra ”0” tuşlarsanız direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ayrıca  444 0 800 müşteri hizmetleri çağrı merkezini aradığınızda sesli yanıt sistemi işinizi kolaylaştıracaktır.

DenizBank Müşteri Hizmetlerine Direkt Olarak Nasıl Bağlanılır?

Telefon aracılığıyla destek hizmetleri müşterilere erişim kolaylığı sağlayarak birçok işlemin yapılmasının yanı sıra sorgulama yolu ile ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan DenizBank işlem seçenekleriyle avantaj sağlıyor.  Çağrı merkezini arayarak kredi kartı bilgileriniz veya extre detayınıza da ulaşabilirsiniz. İnternet erişiminizin mümkün olmadığı durumlarda banka kartı, kredi kartı ya da kampanyalar hakkında bilgi almak istiyorsanız 0 850 22 0 800 numaralı Çağrı merkezini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile direk görüşmek için Çağrı merkezini aradığınızda işlemlerinizi gerçekleştirmek için 5, 5 ve 0 rakamlarını sırasıyla tuşladığınız da DenizBank müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Kredi kartınız ile ilgili işlemler içinse çağrı merkezimizi arayarak 2, 1 ve 0 rakamlarını sırasıyla tuşladığınız da da müşteri temsilcisi ile görüşebilmek mümkün. Direk bağlanma yolu müşterilerin zaman kaybı yaşamadan hizmetlerden faydalanabilmesi açısından önemlidir. 7 gün 24 saat bilgi sahibi olacağınız hizmetleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Şubeye gitmeden direk bağlanma kısa yolları işlemlerinizin süresini kısaltarak büyük ölçüde zamandan tasarruf sağlar. DenizBank, alternatif dağıtım kanalları sayesinde perakende ve kurumsal müşterilerine dünyanın her yerinden finansal işlemler yapma kolaylığı sağlar. DenizBank AG’nin  yurt dışında toplam 43 şubesi için ulaşımınız daha kolay yapmanız gereken +90 850 222 0 800 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuz ile yaptığınız görüşmeler paketiniz üzerinden ücretlendirilir. Paket kullanmayan müşteriler için arama ücreti aranan operatörün sabit telekom hizmeti arama tarifesinden ücretlendirilir. Dilerseniz normal numaradan da DenizBank’ a ulaşmak mümkün bunun için 0 212 348 20 00 numarayı tuşlamanız yeterli olacak.

DenizBank Sesli Yanıt Sistemi sizi ihtiyaçlarınıza çok daha hızlı ulaştırır. Zengin işlem menüsüyle kolay kullanımı olan sesli yanıt sistemi ile dilediğiniz zaman müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. İşte sesli yanıt sistemi ile gerçekleştirebileceğiniz işlemler: Kayıp / çalıntı kart ve şüpheli işlem bildirimleri, şifre başvuru işlemleri, Fastpay işlemleri, dijital deniz ve internet destek işlemleri, DenizBank seyahat hizmetleri ile kredi kartınıza ait güncel limit / borç  ve extre bilgilerine ulaşmak mümkün.

Hesap bilgileri bankacılık ve hisse senedi işlemleri hakkında bilgileri tekrar dinlemek için ”1” i, diğer hesaplarla ilgili bilgi almak için ”2” yi, hesap bilgileri yatırım ve fatura işlemleri için ”3” ü, ana menüye dönmek için ”9” u tuşlayın.

Sesli imza teknolojisini kullanarak imzanızı oluşturabilir güvenlik düzeyi yüksek bir şekilde işlemlerinizi hızla ve güvenle yapabilirsiniz. Nasıl mı? Sesli imza kullanımı için sistemimizde belirlenen cümleyi üç kez tekrarlamanız yeterli olacak. Bundan sonraki aramalarınızda artık  sesli imzanızı kullanabileceksiniz.

Müşteri Temsilcisi ile Yapılabilen İşlemler

1. Hesap bilgileri: Vadesiz Hesap Açma / Kapama, Kredi Hesap Takibi, E-Dekont, Vadesiz Hesap Extre Mail / Fax Gönderimi, Hazır Hesap Bilgileri ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

2. Para Transferleri: Havale, Virman, EFT, SWİFT, İleri Tarihli İşlem Talimatı Verme, Kayıtlı İşlem Takibi, Başka Banka Kredi Kartı Borç Ödeme ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

3. Kart İşlemleri: Kredi Kart Borç Bilgi Takibi, Kredi Kart Extre Mail / Fax Gönderimi, Kredi Kart Ödeme, Nakit Kart Borç Bilgi Takibi, İşletme Kart Borç Bilgi Takibi, Üretici Kart Borç Bilgi Takibi, Kart Akıbeti, Kredi Kart Limit Arttırım / Düşürüm, Hesap Kesim Tarihi Değişikliği, Şifre Değiştirme, İşletme Kart Taksitli Kredi Kullandırımı, Kayıp / Çalıntı Kart ve Şüpheli İşlem Bildirimleri, Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Takibi, Taksitli Nakit Avans ve Nakit Avans Kullanımı, Ön Ödemeli (Prepaid) Kart İşlemleri, Şifre Oluşturma ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

4. Fatura ve Ödemeler: Otomatik Ödeme Talimatı Verme / Takibi, Türk Telekom Borç Ödeme, Türk Telekom TL Yükleme, Vodafone Borç Ödeme, Turkcell Borç Ödeme, Turkcell TL Yükleme, Türk Telekom, Türksat Kablolu TV, TTNet, SmleADSL, Koçnet, Digiturk, Millenicom, İski, Izsu, Aski, Bedaş, Tedaş, İgdaş, Ayedaş, Aydem, EGO, OGS Yükleme, KGS Yükleme, Bağış, SSK, Bağkur Prim Ödemesi ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

5. Şans Oyunları: Bilyoner.com, Misli.com, Nesine.com, Oley.com, tjk.org, nimetabla.com

6. Vergi ve Cezalar: Motorlu Taşıt Vergisi, Trafik Cezası, Vergi Ödemesi, Gümrük vergisi ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

7. Yatırım İşlemleri: Döviz Alım / Satım, Döviz Kur Takibi, Fon Alım / Satım, Fon Fiyat Takibi, Repo, Vadeli Hesap Açma / Kapama ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

8. Hisse Senedi: Anlık / Günlük Portföy Takibi, Hisse Senedi Alım / Satım, İşlem Hareketleri ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

9. Krediler: Bireysel Kredi Başvurusu ve Başvuru Takibi, Mevcut Bireysel Kredi Ödeme Planı Gönderimi, Bireysel Kredi Taksit Ödeme ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

10. İnternet Bankacılığı İşlemleri: İnternet Bankacılığı Destek, fastPay İşlemlerinizi yapabilirsiniz.

İletişim Merkezi İşlem Ücreti Bilgileri

1. İletişim Merkezi Havale Ücretleri

Hesaba TL Havale masraf tutarı maximum 25TL’ dir (BSMV Dahildir).

İsme TL Havale masraf tutarı maximum 30TL ‘dir (BSMV Dahildir).

2. İletişim Merkezi Swift Ücreti

Masraf tutarı maximum 50TL (BSMV Dahil) Diğer bankalara swift ile yapılan havalelerde muhabir banka masrafının amire ait olması halinde (our) masraf havale yapılışı sırasında peşin tahsil edilecektir.

3. İletişim Merkezi EFT Ücreti

Hesaba, İsme, Kredi kartına EFT masraf tutarı maximum 30TL’ dir (BSMV Dahil).

Scroll to Top