FİBABANKA BONUS

FİBABANKA KREDİ

Çağımızın en güzel buluşlarından biri olan kredi kartları sayesinde nakit paranız olmasa bile istediğiniz ürünü rahatlıkla alabilir, ayrıca yüksek bir fiyatı varsa eşit taksitler halinde aylara yayabilirsiniz. Kredi kartları yediden yetmişe herkesin cebinde mevcut durumda. Artık insanlar peşin alışveriş yerine taksite böldürerek ay içerisinde tek alışveriş yapmak yerine birçok ürün alıp bu almış oldukları ürünün ücretini aylar halinde eşit taksitlere böldürüyor ve bu sayede vatandaş rahatlıyor. Ayrıca kredi kartlarından bazılarının özellikleri de var. Mesela size anlatacak olduğumuz Fibabanka Bonus kartı sayesinde yaptığınız alışveriş kadar puan birikir, biriken bu puanlar sayesinde ister bonus ürünlerinden faydalanır, ister alışverişlerinizde nakit para yerine kullanırsınız. Şimdi siz değerli okurlarımıza aşağıdaki yazımızda Bonus’un özelliklerini sizlere açıklayacağız.

Fibabanka Bonus’un Özellikleri Nelerdir?

Fibabanka Bonus’un sağlamış olduğu Bonus Klasik, Bonus Gold, Bonus Platinum, Bonus Ek Kart adı altında 4 farklı türü vardır. 4 farklı çeşit olmasına rağmen farklı özellikleri yoktur. Aşağıda sizlere maddeler halinde bonus kartların genel özelliklerini sizlere açıklayacağız.

  • Bonus kart ile yapmış olduğunuz harcamalarda bonus puan birikir.
  • Bu biriken puanlar ile alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bonus kartınızın limiti dahilinde nakit para çekebilirsiniz.
  • Bonus kartın üzerindeki çip sayesinde size özel bonus kampanyalarından yararlanabilirsiniz.
  • Fibabanka Bonus kartınız dünyanın neresinde olursanız olun geçerli bir kredi kartıdır.
  • Birden fazla kişiye bonus ek kart talebinde bulunabilirsiniz.

Fibabanka Bonus Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi internet üzerinden telefon faturası, doğalgaz, su, elektrik gibi her türlü ödeme işlemini yapabilmekteyiz. Bu işlemler arasına kredi kartı başvuru işlemi de dahil olmuş durumdadır. Modern çağa ayak uydurmuş olan banka kuruluşlarından biri olan Fibabanka internet şubesi üzerinden az önce yukarıda bahsetmiş olduğumuz Bonus kredi kartı başvuru işlemini sisteme sokmuştur. Daha çok ön başvuru işlemi gibi olan bu işlem sayesinde şube üzerinde halletmeniz gereken işler hemen hemen yok olmuş durumdadır.

fibabanka

Yukarıda da görmüş olduğunuz gibi T.C kimlik numarası, E-Mail, cep telefonu, ad soyad, çalışmak istenen şube gibi gerekli bilgileri ilgili alana girdiğiniz takdirde sayfanın altında bulunan güvenlik kodunu ilgili alana girerek başvur butonuna tıklayınız. Şimdi aşağıda size verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak Fibabanka Bonus başvuru işlemini yapabilirsiniz.

Fibabanka Bonus Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top