Fibabanka Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

f

Fibabanka Bonus Kredi Kartı sahiplerinin limit arttırma işlemlerinin nasıl yapılacağını açıklamadan önce sizlerle Fibabanka’nın Bonus kredi kartına ilişkin bilgileri paylaşalım. Fibabanka Bonus Kredi Kartına nasıl başvurulur? Bir Fibabanka Bonus Kredi Kartına sahip olduğunuzda alışverişlerinizde ne tür kolaylıklar ve avantajlar sizleri bekliyor kısaca anlatalım.

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Fibabanka; Kobi, bireysel, ticari, kurumsal, tarım bankacılığı alanlarında toplamda 79 şubesi ile hizmet vermektedir. Dış Ticaret Finansmanı, Hazine Ürünleri, Danışmanlık Hizmetleri ve Proje Finansmanı gibi Ticari Bankacılık ürünleri mevcuttur. KOBİ Bankacılığı ürünlerinde ise Nakit Yönetimi, Mevduat, Yatırım ve Hazine Ürünleri, Taksitli Ticari Taşıt kredisi, Döviz Kredileri gibi ürünler mevcuttur. Konut kredisi, Kişisel Finansman, Eurobond, Yatırım Fonları, Kiraz Hesap ürünleri ise Bireysel Bankacılık bünyesinde hizmete sunulmaktadır. Traktör kredisi, Spot Tarım kredisi, Meyvecilik kredilerini de Tarım Bankacılığı alanında; Hayat, Ferdi Kaza, Konut Sigortaları, Emeklilik, Ticari Kasko, Western Union, Çek Karnesi, Kiralık Kasa ürünleri ise Fibabanka’nın müşterilerine sunmuş olduğu diğer hizmetlerdir.

Fibabanka ayrıca Sosyal ve Çevresel Sorumluluk politikası ile müşterilerine, hissedarlarına, diğer yatırımcılarına karşı olan görev bilincinde oldukça sorumluluk sahibi bir banka profili çizmektedir denilebilir. Bu misyon ve vizyon doğrultusunda Fibabanka geleceğe daha emin adımlar atmakta, müşteri ve hizmet odaklı banka olma özelliği ile adeta rekabet üstünü konumdadır.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı Nedir?

Fibabanka; Klasik, Gold, Platinum, Nakit Avans ve Bonus Ek Kart olmak üzere toplamda 5 adet Bonus özellikli kredi kartına sahiptir. Fibabanka Klasik Bonus kredi kartı sahipleri hem yurt içinde hem de yurt dışında anlaşmalı milyonlarca iş yerinden yaptıkları alışverişlerden Bonus kazanabileceklerdir. Ayrıca Bonus özellikli kredi kartında düşük faiz oranları, taksitlendirme, erteleme gibi olanaklarla avantajlı bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı Başvuru Yolları

 • Size en yakın Fibabanka şubesine giderek ön başvuru formunu doldurarak,
 • Fibabanka internet adresine tıklayarak açılan sayfadan bilgilerinizi doldurarak yine ön başvuru formunu ileterek,
 • Veya Alo Fibabanka 444 88 88 çağrı merkezi hattını arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken sadece ikametgah adresinizin bulunduğu ilde Fibabanka şubesinin bulunması şartıdır. Yani Fibabanka’nın sunmuş olduğu bu hizmetlerden yararlanabilmek için ve kredi kartı başvurunuzun onaylanması için ikametgah adresinizin bulunduğu şehirde bir Fibabanka şubesinin olması gerekir. Fibabanka’nın aynı zamanda Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Konya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Denizli ve Tekirdağ gibi birçok şehirde şubesi bulunmaktadır.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Fibabanka’nın Bonus Kredi Kartı sahiplerine sunduğu alışveriş kolaylıkları aşağıdaki şekildedir:

 • Bonus Kredi Kartınız ile kazandığınız bonuslarla isterseniz anında bedava alışveriş yapabilirsiniz veya bu dilerseniz kazanmış olduğunuz bu bonuslarınızı biriktirip daha sonraki alışverişlerinizi bedava olmak kaydıyla yapabilirsiniz.
 • Bonus Kredi Kartı ile yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca Bonus Program Ortaklarından yaptığınız alışverişlerden de ekstra bonus kazanabilirsiniz.
 • Bonus Kredi Kartınız ile limitinizin yettiği kadar nakit çekim yapabilirsiniz.
 • Bonus Kredi Kartınız ile alışverişlerinizi taksitli yapabilirsiniz.
 • Bonus Kredi Kartınızın üzerindeki çip sayesinde kart sahiplerine özel olan avantajlardan ve promosyonlardan yararlanabilirsiniz.
 • Bonus Kredi Kartı sahipleri birden fazla kişiye ek kart talebinde bulunabilirler.
 • Bonus Kredi Kartından Türk Lirası bazında yapılan alışverişlerin faiz oranı 1,84’tür.
 • Yabancı para birimlerinin alışveriş oraı ise 1,47’dir.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı Limit Artırma İşlemleri

Fibabanka Bonus Kredi Kartı sahipleri belirlenen şartlar dahilinde limit artırma işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirler. Limit arttırma işlemi için Bonus Kredi Kartı sahipleri Fibabanka şubelerine giderek ve Alo 444 88 88 Çağrı Merkezi telefon bankacılığından başvurarak bonus kredi kartı limit artırma işlemini gerçekleştirebileceklerdir.

Fibabanka Çalışma Saatleri Nelerdir?

Fiba Grup bünyesinde hizmet vermekte olan Fibabanka çalışma saatleri şöyledir:

 • Fibabanka şubeleri hafta içi: 09-12,30 ve 13,30-17:00 saatleri arasında
 • Telefon bankacılığı Çağrı Merkezi ise haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.
Scroll to Top