FİBABANKA EFT SAATLERİ

EFT bir banka hesabından başka bir banka hesabına para aktarılması işlemidir. Bankalar üzerinden para transferi işlemini yapmak istiyorsanız iki farklı yollardan birini seçebilirsiniz. Bu yollardan ilki havale işlemidir. Havale işlemi bir bankadan yine aynı banka hesabına yapılan para aktarım işlemidir. Bunun yanında para transferi yapacağınız bir diğer yol ise EFT işlemidir. EFT işlemi ise bir banka hesabından bu sefer başka bir banka hesabına aktarılan para transferi işlemidir. Sizde bankalar ile işlem yapıyor ve bu durumda işlemlerinizin hangi saatler arasında yapılacağını öğrenmek istiyorsanız Fibabanka EFT saatleri hakkında bilgi vereceğimiz bu yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere aşağıda Fibabanka EFT saatleri hakkında bilgi vereceğiz sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Ayrıca biz sizlere bu alanda Fibabanka EFT saatleri yanında Fibabanka EFT ücretleri hakkında da bilgi vereceğiz.

Fibabanka EFT Saatleri Kaçtır?

Sizde Fibabanka EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Fibabanka EFT saatleri ise sabah 09:00 ve akşam 17:00 saatleri arasıdır. Eğer sizde EFT işlemi yapmak istiyorsanız bu saatler arasında yapmanız gerekmektedir. Bu saatler dışında EFT işlemini yerine getirirseniz bu durumda EFT işlemi bir sonraki mesai gününe sarkacaktır. Sizde işleminizi hızlı bir şekilde ve aynı gün içinde yapmak istiyorsanız EFT saatlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Fibabanka EFT işlemini ise herhangi bir Fibabanka şubesinden, Fibabanka internet bankacılığından ya da Fibabanka telefon bankacılığından yerine getirebilirsiniz. Sizde Fibabanka EFT işlemini yapmak istiyorsanız bu yollardan birini seçebilirsiniz. Ancak işlem yapacağınız zaman işlemin aynı gün içinde yapılmasını istiyorsanız Fibabanka EFT saatlerine uymanız gerekmektedir.

Fibabanka EFT ücretleri ise şu şekildedir;

  • EFT işlemini Fibabanka şubelerinden yerine getiriyorsanız en az 15 TL en fazla 300 TL için uygulanacak olan ücret % 0.3’tür.
  • EFT işlemini Fibabanka internet bankacılığından yerine getirmek istiyorsanız bu durumda sizden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Fibabanka internet şubesinden yapılacak olan EFT işlemleri ücretsizdir.
  • EFT işlemini Fibabanka telefon şubesinden yerine getirmek istiyorsanız bu durumda sizden alınacak olan ücret azami 10 TL asgari 25 TL üzeriden EFT yapılacak miktarın % 0.1’idir.

Fibabanka Resmi İnternet Adresi İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top