FİBABANKA KREDİ KARTI BORCU SORGULAMA

FİBABANKA KREDİ

Hüsnü Özyeğin tarafından bankacılık sektöründe ülkemize hizmet eden kayda değer kuruluşlar mevcuttur. 1987 yılında kurulan Finansbank 2006 yılına kadar hizmet vermiş ve sonrasında yurtdışı kökenli bir Finans şirketine satılmıştır. Daha sonrasında Hüsnü Özyeğin tarafından Fibabanka kurulmuştur. Özel sermayeli bir bankadır ve gün geçtikçe büyümekte olan bir kuruluştur.

Fibabanka beş yıllık geçmişi olmasına rağmen prestijli şekilde çalışmalarını devam ettirerek yaşantımızda etkin rol alan güvenilir bankalar arasına kolaylıkla girmeyi başarmıştır. Geçmişi çok da eski olmasa da müşterilerine teknoloji destekli hizmet vermekten geri kalmamıştır. Kredi, mevduat ve yatırımları kredi kartları gibi birçok alanda aktif şekilde hizmet vermektedir. Bu işlemler hakkında bilgilerin yanı sıra kişisel kontrol profiliniz yardımıyla bankaya dair birçok alanda güncel şekilde haberdar olabilir sorgulama yapabilirsiniz. Bu başlıklardan biri de Fibabanka kredi kartı borcu sorgulama hizmetidir. Bankaya ait Fibabanka Bonus Kart ile ilgili borç sorgulama, borç ödeme, kalan limit, bonus puan gibi birçok işlemi yönetebileceğiniz online hizmetlerden yararlanabileceğiniz resmi internet sitesi müşterilerin kullanımına sunulmuştur. Bu yazımızda Fibabanka resmi internet sitesi yardımıyla kredi kartınıza ait sorgulama işlemlerini hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Fibabanka Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bankaya ait kredi kartı işlemlerinizi banka şubelerinden yapabilmektesiniz. Fibabanka kredi kartı borcu sorgulamanın yanı sıra faturalandırma sistemi ile de ilgili kartınıza ait borç bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ancak istediğiniz zaman, istediğiniz yerden sorgulama ve kontrol işlemlerini yönetebileceğiniz internet şubesi de mevcuttur.

Fibabanka kredi kartı borcu sorgulama yapabilmeniz için yazımızın sonuna eklediğimiz yönlendirme adresini kullanınız. Bu adresten ulaşacağınız sayfa aşağıda gösterildiği gibi Fibabanka internet sitesi olacaktır. İşaretli kısımdan İnternet Şube kullanımı için giriş sorgu işlemlerine erişim sağlamış olursunuz. Dilerseniz kurumsal anlamda da Fibabanka kredi kartı borcu sorgulama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

fibabanka

Fibabanka kredi kartı borcu sorgulama işlemleri bireysel internet bankacılığı sistemi alanına girmektedir. Bireysel yazan butonunu kullandığınız zaman sisteme giriş yapabilmeniz için kullanıcı adı ve şifre istenmektedir. Eğer daha önceden bu bilgilere sahip değilseniz alttaki resimde gösterilen kısımdan bu bilgileri adınıza oluşturabilirsiniz. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi resimde gösterilen yerlere doğru şekilde yazarak giriş işlemini yapmış olursunuz. Kredi kartı borcu bilginize bu menüden ulaşmış olacaksınız.

fibabanka2

Fibabanka Kredi Kartı Borcu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top