Fibabanka Müşteri Hizmetleri

Fibabank Müşteri Hizmetleri Numarası

Fibabank işletmesi adı altında, Fiba Holding bünyesinde 27 Aralık 2010 tarihinde Fibabank Anonim Şirketi olmuştur. Bu banka 5 yıl faaliyetini sürdürmektedir. 2013 yılından itibaren Adana, Antalya, Ankara, Bursa, Diyarbakır, Denizli, Düzce, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Konya, Kocaeli, Mersin, Muğla, Tekirdağ ve Şanlıurfa şehirlerinde toplam 32 şubesiyle hizmetini vermekte olan bir Türk bankasıdır. Türkiye’de 19. sıradaki büyük banka olan Fibabank sloganı olan ”Turizmciye destek bizim işimizdir” adı altında hareketine devam etmektedir. Fibabanka Müşteri Hizmetleri çağrı merkezinin telefon numarası ise 444 88 88 numaralı telefondur. İnternet bankacılığı ve online bankacılık için www.fibabanka.com.tr  adresini kullanarak işlem yapabilirsiniz. Yurt içi para transferleri ve EFT işlemlerinde kullanılmakta olan banka kodu ise Fibabank adına 103 olarak belirlenmiştir. Uluslararası anlamda döviz transferlerinde bankanın kodu olan SWIFT (BIC) kodu ise FBHLTRIS’dir. Fibabank genel merkezi İstanbul Beşiktaş ilindedir.

Fibabank bankacılık ürünleri, Bireysel Bankacılık Ürünleri, KOBİ Bankacılık Ürünleri, Tarım Bankacılığı Ürünleri, Emeklilik ve Sigorta Ürünleri ve Diğer hizmetler şeklinde müşterilerine en iyi koşullarda hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. Fibabank online bankacılık üzerinden de işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Fibabank’ın özen gösterdiği özel müşterilerine ayrıcalık sağlayan yeni hizmeti bulunmaktadır. FibaPrestige müşterisine kişiye özel ayrıcalıklar sağlayan, farklı bir bankacılık deneyimi sizleri beklemektedir. Yeniliklerle dolu, ihtiyaçlarınızı iyi koşullarda karşılamayı sağlayan, size özel bir bankacılık yaklaşımıyla birikimleriniz sizlere değer kazandıracak, hayatınız daha da kolaylaşacak ve özel prestijli markaların sizlere özel avantajlarıyla kendinizi daha ayrıcalıklı hissedersiniz.

Fibabank Telefon Bankacılığı

Fibabank’ın müşteri odaklı olan telefon bankacılığına 7 gün 24 saat gibi bir zamanda ulaşabilirsiniz. Fibabank Müşteri Hizmetlerine 444 88 88 numaralı telefondan ya da 0850 222 77 77 numaralı telefondan ulaşabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda da Fibabank müşteri iletişim merkezine 0 212 381 85 00 numaralı telefon ile ulaşabilmeniz mümkündür.

Fibabank telefon bankacılığı ile anında telefon bankacılığı müşteri temsilcisine ulaşabilmeniz mümkündür. Saat ya da gün sınırlaması olmadan bankacılık işlemlerinizi kolay adımlarla gerçekleştirebilirsiniz. Uzman kadrosunda yer alan müşteri temsilcileri ile işlemlerinizi hızlı, güvenilir ve standart bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Sesli yanıt sistemiyle de güvenliğinizi sağlamakta olan şifreleri istediğiniz zaman içerisinde değiştirebilme hakkında sahipsiniz.

Fibabank telefon bankacılığı ile yapılacak işlemlere bakılacak olursa şu şekilde sıralayabiliriz. Fibabank bankacılık işlemlerinde;

 • 24 Saat Virman ve Havale Yapabilme,
 • 24 Saat EFT Talimatında Bulunabilme,
 • 24 Saat Döviz Alım, Satım ve Arbitraj Hakkı,
 • Halka Arz Yapabilme,
 • Tahvil ve Bono Alımları Satımları ve Talimatları,
 • Uluslararası ve Yerli Fon İşlemleri,
 • Vadeli Mevduat İşlemleri,
 • Hesap Açabilme,
 • Banka Müşterilerinin Bilgi Güncellemesinin Yapılması,
 • Kayıt ve Çalıntı Banka Kartı Bildiriminde bulunma,
 • İnternet Bankacılığında Şifre İşlemlerinin yapılması,
 • Talep, Öneri ve Şikayet bildirimlerinin yapılması.

Fibabank Genel Müdürlük

Fibabank Genel Müdürlüğü İstanbul ili, Dikilitaş ilçesinde yer almaktadır. Fibabank İstanbul Genel Müdürlüğünün telefon numarası ise; 0212 381 82 82 ve 0212 258 37 78 olmakla beraber Genel Müdürü Bekir Dildar, Fibabank Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Mustafa Özyeğin’dir. Fibabank EFT işlemlerini 0103 numara ile yapabilirsiniz.

Scroll to Top