Garanti Bankası American Express Card

GARANTİ BANKASI AMERİCAN EXPRESS CARD

Garanti Bankası’nın sağladığı hizmetlerden biri de en iyi indirimleri sunan American Express Card ile avantajlara sahip olma imkanınız bulunmasıdır. Garanti Bankası American Express Card ile size özel indirimler ve fırsatlar Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde müşterilerine sunulmaktadır. Sağladığı hizmetlerle birlikte restaurant, konaklama, araç kiralama, spa ve alışveriş ödeme işlemleri için geçerli olup, bu işlemleriniz de indirimlerden ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. American Express’in ödül programı olan Membership Rewards ile, harcama yaptığınız şirket ya da sektörün anlaşmalı olup olmadığına bakılmaksızın, dünyanın her yerinde yapacağınız harcamalarda puanları kazanabilirsiniz. Garanti Bankası’nın sunduğu bu hizmetlerle dünyanın her yerinde ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Yapacağınız harcamalar daha sonrası için size özel ve seçkin ödüllere sahip olmanıza imkan sağlar. Bu fırsatlardan yararlanmak çok kolay.

Garanti Bankası American Express Card’a internet üzerinden birkaç adımda başvuru yaparak sahip olabilirsiniz. Online yapacağınız bu işlem için bilgileri girebilirsiniz. Başınıza gelebilecek olan cep telefonunuzun kaybolması, yurtdışına çıktığınızda cüzdanınızın çalınması, aracınızın bozulması ya da uçağınızın gecikmesi gibi olumsuz pek çok durumda bile kartınız ile bu durumlardan kolaylıkla kurtulabilir, daha güvende olabilirsiniz. American Express uzmanlarından seyahat organizasyonlarında, rezervasyonlarda, bilet alımlarında ve daha pek çok hizmette bilgi edinebilirsiniz. Yazımızın devamında Garanti Bankası American Express Card için nasıl ve nereden başvuru yapılır gibi pek çok sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Garanti Bankası American Express Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası American Express Card, müşterilerine, seyahatlerinde ve alışverişlerinde her türlü avantajlara sahip olmanızı sağlamaktadır. American Express Card başvurunuzu internet üzerinden ya da 444 0 333 Alo Garanti ile telefonla veya şubelere giderek de gerçekleştirebilirsiniz. Bu olanaklardan faydalanmak için yapacağınız başvuruda ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı ve T.C. kimlik numaranızı girip, bunlar ile birlikte istediğiniz kart tipini seçiniz.

2

Sonrasında kutuda verilen karakterleri girerek “Hemen Başvur” butonuna tıklayınız.

3

Bu adımları gerçekleştirerek Garanti Bankası’nın hizmetlerinden biri olan American Express Card başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası American Express Card Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top