Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bankası

Garanti Bankası Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası niteliğinde olan Garanti bankası, müşterilerinin problemlerini dinleyen ve kullanıcılarına değer veren bir banka.  Her kesime hitap etmeye çalışan herkesin ihtiyacına yönelik ürünler çıkarıyor. Kredi kartları günlük hayatımızın ve cüzdanımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Öncelikle kredi kartları yüksek fiyatlı alışverişlerimizde sağladığı taksit avantajı hepimiz için büyük bir ödeme kolaylığı sağlıyor. Aynı zamanda bazı kredi kartları kullanıcısına özel avantajlar ve ayrıcalıklar sağlayabiliyor. Elbette tüm bu avantajlarıyla kredi kartları hepimize cazip geliyor. Kredi kartlarının artan kullanım alanlarıyla birlikte kredi kartı çeşitliliği de arttı. Her banka farklı farklı türlerde ve farklı özelliklerde bir çok kredi kartına sahip. Bu çeşitlilik de kullanıcı için seçme şansı sağlıyor.

Garanti bankası da farklı türde kredi kartlarına sahip bankalardan. Garanti Bankası’nın gerliştirdiği Bonus kredi kartı da bunlardan bir tanesidir. Bonus kredi kartı en çok kullanılan kredi kartlarından bir tanesidir. Gerek kullanıcısına özel tanıdığı avantajlarla gerek alışveriş yaparken sağladığı bonus imkanıyla kullanıcısının yüzünü güldüren bir kredi kartıdır. Hem alışveriş yapıp hem alışverişin bir miktarını geri almamızı sağlayan Bonus kredi kartı bu yönüyle diğer kredi kartlarından ayrılıyor. Bu yazımızda Garanti Bankası bonus kredi kartı ile ilgili bilgiler yer alacak.

Garanti Bankası Bonus kredi kartı nedir?

Garanti bankası bonus kredi kartı, harcama yaptıkça bonus kazandıran bu bonuslar aracılığı ile de alışveriş yapmayı sağlayan bir kredi kartıdır. Yani aslında Garanti Bankası bonus kredi kartı ile yaptığınız alışverişinizin bir kısmı bedavaya gelmiş olur.

Garanti Bankası bonus kredi kartının kullanıcısına sunduğu avantajlar bununla da sınırlı değildir. Acil nakit ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz “ücretsiz taksitli nakit avans”, peşin ödediğiniz alışverişlerinizi daha sonradan taksitlendirme yapmanızı sağlayan “işlem taksitlendir”, kredi kartı ekstrelerenizi bir sonraki ekstrenize atlatabilmenizi sağlayan “ekstre atlat”, bu ay yapmak zorunda kaldığınız ama gelecek ay ödemek istediğiniz bütün peşin alışverişlerinizi bir sonraki aya erteletebilmenizi sağlayan “işlem ertele”, hesabınızda para olsa da olmasa da havale veya eft yapmanızı sağlayan “karttan havale/eft” ve acil paraya ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz “taksitli para” işlemleri de bonus kredi kartının getirdiği diğer avantajlardandır. Aynı zamanda bonus kredi kartınıza özel bazı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu ayrıcalıklı avantajlar kullanıcısının hayatını oldukça kolaylaştırıyor. Bu kampanyalar garanti otopark, garanti asistani garanti shuttle hizmeti ve de acil yardım hizmetidir. Bu hizmetleri kısaca açıklamak gerekirse;

Garanti otopark: Atatürk Hava Limanı ve Sabiha Gökçen Hava Limanlarınında geçerli iç ve dış hatlarda indirimli otopark ve vale imkanından yararlanabileceğiniz bir hizmettir.

Garanti asistan: Garanti asistan sizin sanal asistanınız konumundadır. Garanti asistan ile tesisat hizmetinden, çilingir hizmetine, hediye gönderiminden araç kiralama hizmetine kadar çok geniş kullanım alanı sunan bir hizmettir.

Garanti shuttle hizmeti: Eğer uçakla yolculuk yapacaksanız evinizden hava limanına kadar ulaşım hizmeti sağlayan bir oluşumdur. Garanti shuttle hizmeti İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bodrum ve Dalaman’da geçerlidir.

Acil durum yardım hizmeti: Eğer ülke dışına çıktıysanız ve yardıma ihtiyacınız varsa acil durum yardım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bu hizmetler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz Garanti bankasının resmi internet sitesine girerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus kredi kartı nasıl alınır?

Eğer Garanti Bankası Bonus kredi kartına sahip olmak isterseniz yapmanız gereken işlemler çok kolay. Öncelikle kredi kartı başvurunuzu size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek yapabilirsiniz. Diğer başvuru yöntemleri ise alo garanti ve garanti internet bankacılığıdır. Alo Garanti yoluyla, 444 0 333’ü arayıp Bonus kredi kartına başvuru yapmak istediğinizi bildirmeniz yeterlidir. Aynı zamanda başvuru kanallarından bir diğeri de internettir. Garanti Bankasının internet sitesine girip başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formunu tam ve doğru bir şekilde doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz size daha sonra mesaj olarak iletilecektir.

Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvuru sonucu nasıl öğrenilir?

Başvurunuzu yaptıktan sonra başvurunuz değerlendirilmeye alınır ve aksi bir durum yoksa sonucu size bildirilir. Ancak bu süre uzun sürebilir. Eğer siz başvuru sonucunuzu merak ediyorsanız ve sürecinizin nasıl gittiğini öğrenmek isterseniz çeşitli yollar vardır.

Garanti Bankası Bonus kredi kartına başvuru yaptıktan sonra başvuru sürecinizi takip etmek için, Garanti Bankası’nın geliştirdiği “başvuru izleme” sistemini kullanabilirsiniz. Bunun için başvuru takip sayfasına ulaştıktan sonra istenen bilgileri doldurarak başvurunuzu takip edebilirsiniz. Bu formda ilk önce kredi kartı seçim listesinden bonus card’ı seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra başvurunuz sırasında size verilmiş olan form numaranızı, telefon numaranızı ve de doğum tarihinizi doldurup işlem doğrulama  karakterinizi de girdikten sonra başvurunuzun durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda Garanti Bankası’nın 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayıp gerekli adımları izleyerek başvuru sürecinizin durumunu ve sonucunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Başvuru sonucunuzu öğrenmenin bir diğer yolu da Garanti Bankası’nın herhangi bir şubesine gidip talebinizi belirterek kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Scroll to Top