GARANTİ CEP ŞUBESİ

GARANTİ CEp şubesi

Artık birçok kurum teknolojinin gelişmesine ve internet kullanımının cep telefonlarına kadar inmesine bağlı olarak internet ortamından online olarak hizmet sunma imkanını bizlere tanımaktadır. Bu alanda hizmet veren bankalardan birisi de Garanti Bankası’dır. Sizde Garanti Cep Şubesi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Garanti Bankası Cep Şubesi hakkında bilgi vereceğiz. Sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Garanti Bankası Cep Şubesi hakkında bilgi vereceğimiz bu yazıda Garanti Cep Şubesinin nasıl indirileceği, nasıl kullanılacağı ve şifrenin nasıl alınacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde tüm bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi Uygulaması

Sizde Garanti Cep Şubesi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Biz sizlere bu alanda Garanti Bankası Cep Şubesinin nasıl indirileceğini ve uygulamadan nasıl yararlanabileceğinizi anlatacağız. Sizde bu konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Garanti Cep Şubesi indirme işlemi kullandığınız telefonun işletim sistemine göre farklılık göstermektedir. Eğer telefonunuzun işletim sistemi Android ise bu durumda aşağıdaki linklerden Android için verilen kısma tıklayınız. Eğer işletim sisteminiz IOS ise bu durumda ise aşağıdaki linklerden IOS için verilen kısma tıklayınız. Bu alanlardan size uygun olan alana tıkladıktan sonra ise açılacak olan sayfada yükleme işlemini yerine getirebilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Sizde uygulamayı indirdikten sonra uygulamadan yararlanmak istiyorsanız bu durumda şifre sahibi olmanız gerekmektedir. Şifreniz yoksa ve yeni şifre almak istiyorsanız bu durumda sistemi açtığınız zaman ilk olarak aşağı kısımda yer alan bölümde parola al butonuna basınız. Bu alana bastıktan sonra ise bir sonraki adımda yapmanız gereken işlem açılacak olan sayfada kart numaranız ya da kredi kartı numaranızdır. Hangisi ile işlem yapmak istiyorsanız onu seçiniz. Bu işlemi seçtikten sonra ise daha sonraki adımda yapmanız gereken işlem almak istediğiniz parolayı belirlemek olacaktır. Bu parolayı belirledikten sonra sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yapmak için ilk olarak bireysel ya da kurumsal yazan bölümlerden hangisi size uygunsa onu seçiniz. Bu alanı seçtikten sonra ise bir sonraki adımda yapmanız gereken işlem kart numarası ya da kredi kartınızı ilgili alan girip şifrenizi de ilgili alana girdikten sonra sisteme giriş yapmak olacaktır. Sisteme giriş yaptıktan sonra artık sizde Garanti Şubeleri’nde yapabileceğiniz tüm işlemleri yerine getirebilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi Android İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Cep Şubesi İOS İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top