Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası 2

Günümüzde iş yaşamı oldukça yoğun, herkes çalışıyor ve bankacılık işlemleri için yeterli zamanı bulamıyorlar. Bankaya gitmeyi zorunlu hale getiren, kredi işlemleri gibi bazı işlemleri yapmaları gerektiğinde de bankanın kaçta açıldığını kaçta kapandığını hangi saatler arasında gidip işlemlerini gerçekleştirebileceklerini merak ediyorlar. Bu yazımızda Garanti bankası için çalışma saatlerinin neler olduğu yer alacak.

Garanti Bankası, Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer alan, başarılı bir bankadır. 1946 yılımda Ankara’da kurulmuş olan Garanti bankası o günden beri müşterisine sağlıklı hizmet verebilmek adına elinden elinden gelen her şeyi yapıyor. Vizyonu Avrupa’da en iyi banka olmak, misyonu , müşterilerine, hissedarlarına, çalışanlarına, topluma ve çevreye kattıkları değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak olan Garanti Bankası vizyonu çerçevesinde amacına yavaş yavaş yaklaşıyor gibi görünüyor. Türkiye dışına da açılmış olan Garanti bankasının 2014 verilerine göre yurt dışında 8, Kıbrıs’ta ise 6 şubesi bulunuyor, Türkiye içinde ise 984 şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor. Garanti Bankası’nın en önemli stratejisi ise, müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmektir. Yani Garanti bankası müşterilerinin her zaman memnun kalmasını sağlayan bir banka.  Garanti bankası kurumsal, ticari, KOBİ, ödeme sistemleri, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı başta olmak üzere tüm bankacılık kollarında faaliyet gösteren başarılı bir banka. Garanti Bankası’nın net kârı 3 milyar 200 milyon 248 bin lira, aktif büyüklüğü ise 218 milyar 918 milyon 504 bin TL’dir. Bu veriler 2014 yılı verileridir. Garanti bankası, müşteri odaklı bir bankadır ve insan kaynakları alanına gerekli her yatırımı yapar. Aynı zamanda teknolojik altyapısı da çok gelişmiş, dağıtım ağı üstün bir bankadır.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası’nın çalışma saatleri öğleden önce sabah dokuz ile on iki buçuk arası ve öğleden sonra bir buçuk ile beş buçuk arasında olmak üzere günün iki ayrı yarısında hizmet vermektedir. On iki buçuk ile bir buçuk arasında öğle tatiline girerler. Garanti Bankası’nın bütün şubeleri bu saatlere uymak zorundadır. Bu saatlerden bir dakika önce veya bir dakika sonra açılıp kapanmaları mümkün değildir.

Garanti Bankası’nın merkezi noktalarda bulunan şubeleri ile hava limanı, alışveriş merkezleri ve sınır kapılarında bulunan şubeleri öğle arası vermeden sabah dokuzdan akşam beş buçuğa kadar kesintisiz hizmet verirler. Öğle saatlerinde de hizmet alabileceğiniz Garanti Bankası şubelerini Garanti Bankasının internet şubesine girerek  öğrenebilirsiniz. Hafta içi çalışma saatleri sabah 09.00 ile 12:30, öğlen 13:30 ile 17:00 olan Garanti Bankası hafta sonu hizmet vermiyor.

Scroll to Top