Garanti Bankası Cep-T Paracard

Garanti Bankası Cep-T Paracard

Bankalar her geçen gün bir yenisi eklenen değişikliklere ayak uydurmak için pek çok alanda çalışmalar yapmaktadır. Garanti Bankası gelişen bu sistemde geri kalmamak adına ve müşteri memnuyetini arttırmak için birçok kurum ile anlaşmalı olarak farklı özellikteki kartları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Garanti Bankası Cep-T Paracard, Paracard ailesinin yeni üyesidir. Garanti Bankası birçok kurum ile Bonus ortaklığı kurmuştur. Bu sayede müşterilere ekstra avantajlar sağlamaktadır. Cep-T Paracard ile kartınıza yüklediğiniz para kadar alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz ve aynı zamanda anlaşmalı olan şirketlerden yapacağınız alışverişlerinizde harcama yaptıkça bonus kazanırsınız.

Bu kart ile birlikte yanınızda nakit para taşımanıza gerek kalmaz. Alışverişlerinizi daha güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası Cep-T Paracard’a sahip olduğunuz andan itibaren yapacağınız alışverişlerde hediye konuşma dakikaları kazanabilirsiniz. Bu kart Garanti Bankası ve Turkcell ortak markası olup Cep-T Paracard ile cep telefonunuz üzerinden gerçekleştirebileceğiniz finansal işlem avantajları sağlamaktadır. Turkcell Cüzdan servisi sayesinde bu işlemleri gerçekleştirebilme imkanınız bulunmaktadır. Bu servis sayesinde finansal işlemlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Fakat Cep-T Paracard’ınızı kullanabilmek için öncelikle Turkcell Cüzdan servisi için Turkcell hizmet noktalarına gidip kayıt işleminizi gerçekleştirmeniz gerekir. Kayıt işleminden sonra ise şifre alarak kartınızı kullanabilirsiniz. Garanti Bankası Cep-T Paracard ile Paramatiklerden nakit yükleme yapabilirsiniz. Aynı zamanda Turkcell İletişim Merkezlerine giderek nakit veya kredi kartınız ile yükleme yapabilir ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Yazımızın devamında Garanti Bankası Cep-T Paracard için nasıl başvuru yapacağınız konusunda gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Cep-T Paracard Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır ?

Garanti Bankası’nın ve Turkcell’in ortak markası olan Cep-T Paracard alışverişlerinizde hayatınızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Bu karttan yapacağınız harcamalar ile pek çok fırsatı yakalama şansınız bulunmaktadır. Alışverişlerinizi nakit değil kartınız ile nakit alışveriş yapar gibi gerçekleştirebilirsiniz. Harcama yaparken de birçok avantajdan yararlabilirsiniz. Cep-T Paracard için illa Garanti Bankası müşterisi olmanıza da gerek yoktur. Turkcell İletişim noktalarına kimliğiniz ile giderek başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Cep-T Paracard İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top