GARANTİ BANKASI ESNAF KREDİSİ

GARANTİ BANKASI ESNAF KREDİSİ

Bankacılık sektörü hemen hemen her iş kolunda bizlere güçlü bir destek sağlamaktadır. Bu desteklerden biri de kredi sistemidir. Kredi sistemi ile nakit ihtiyacınızı karşılayıp, uygun geri ödeme koşulları ile ödemenizi yapabilirsiniz. Bu kredi sisteminde kullanılanlardan biri de esnaf kredisidir. Esnaf kredisi ile esnaf iş kolu üzerinde faaliyet gösteren vatandaşlara özel kampanyalar, uygun faiz ve vade koşuları ile siz esnaf kolu üzerinde faaliyet gösteren vatandaşlara destek sağlamaktadır. Bu uygun krediyi sağlayan bankalardan biri de Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası esnaf kredisi, esnaflara uygun değişik paketler hazırlayarak daha çeşitli seçenekleri sunar. Şimdi size aşağıda bu paketlerin içeriklerini anlatarak bilgi vereceğiz.

Garanti Bankası Esnaf Kredisinin Özellikleri Nedir?

  • Hazır Hesap

Hazır hesabınızda para olmasa da çek, fatura gibi seçeneklerle günlük nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hazır hesabınızdan ay içinde kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki aya tekabül eder ve hesabınızdan düşülür veya hesabınıza para yatırdığınız anda borcunuzdan düşülür. İşte bu sistem sayesinde ödemeleriniz gelmediği için çek, fatura ile nakit ihtiyaçlarınız kolayca karşılanır. Garanti Bankası esnaf kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Garanti Bankası şubelerine uğramanız yeterli olacaktır.

  • Taşıt Kredisi

Bu kredi sayesinde işyerinize alacak olduğunuz araç için gereken nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Krediyi almak için Garanti şubelerine araca ait proforma faturası, vergi levhası, işyeri kuruluş ve son değişiklikleri içeren Ticaret Sicil Gazetesi, şirket imza sirküleri, gelir tablosu veya işletme defteri fotokopisi ve ortakların nüfus cüzdanı fotokopileri gibi belgelerle şube üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Eğer alacağınız araç bireysel ise 48 ay, ticaret amaçlı ise 60 aya kadar vade imkanını Garanti Bankası sizlere sağlamış durumdadır. Uygun faiz koşulları ve size uygun olan geri ödeme koşullarını belirleyebilirsiniz. Teminat ise aracın rehinini yeterli olarak görecektir. 10 yaşına kadar olan araçlarda kredilendirme yapılacaktır. Daha detaylı bilgi için Garanti Bankası şubelerine uğramanızı tavsiye ederiz. Garanti Bankası esnaf kredisi size her zaman destek olacaktır.

  • Rotatif Krediler

Rotatif krediler, kullanıcısına kısa süreli de olsa nakit ihtiyacını karşılamaya yönelik kasa görevi görür. Kullanıcısına imza karşılığı para çekme yetkisi verir. Bu kredi sayesinde ticari faaliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredinin rotatif kullanımı sayesinde 3 ayda bir olan faiz ödemesi, kullanıcının bünyesini sarsmaz. Teminatların nakit paraya dönüşerek ya da yapılacak nakit para teslimatları ile kısmen veya hepsini kapatabilme özelliği, firmalar açısından faiz yükünün asgariye indirilmesini sağlar. Bu krediyi size uygun olan Garanti Bankası esnaf kredisi çatısı altında kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Garanti Bankası şubelerine uğramanız yeterli olacaktır.

  • Ticari Taksitli Krediler

İşyerinizde yapacak olduğunuz her türlü yeniliği ticari taksitli krediler sayesinde yapabilirsiniz. Bir de 3 aydan başlayıp 36 aya kadar esnek vade ve uygun faiz koşulları ile bünyenizi sarsmadan alacağınız bu kredi türü işyerinizde yapacak olduğunuz yeniliklere olanak sağlamaktadır. Geri ödeme işlemini gelirinize uygun bir şekilde sizi sıkmadan rahat bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Kredinizi ister Türk Parası ister Döviz olarak kullanabilir, geri ödeme işleminde de kolaylık olarak hesabınızdan otomatik olarak çekilmesini sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için en yakın Garanti Bankası şubesine uğrayabilirsiniz.

Garanti Bankası esnaf kredisi sayesinde size uygun paketi seçip sizde kredinizi hemen alabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Garanti Bankası Esnaf Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

garanti

Yukarıda görmüş olduğunuz görselde de belli olduğu gibi, T.C. kimlik numaranız, adınız soyadınız, cep telefonu numaranız ve işlem doğrulama kodunu ilgili alanlara girmeniz dahilinde internet kolaylığı ile Garanti Bankası esnaf kredisi başvurusunu yapabilirsiniz. Şimdi size aşağıda verecek olduğumuz linke tıklayarak hemen Garanti Bankası esnaf kredisine başvurabilirsiniz.

Garanti Bankası Esnaf Kredisi Başvuru İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top