Garanti Bankası Flexi Kart

Kredi kartı kullanımı ülkemizde oldukça yaygın vaziyettedir. Nakit satın alım vatandaşlarımızın belini bükmektedir. Bu yüzden kredi kartları ile taksitli alışveriş yapmak daha cazip olarak vatandaşların dikkatini çekmiştir. Kredi kartı ile yapılan bu alışverişler nakit para çıkışını engelledikleri için ay sonundaki düzenli ödemeleri de etkilemezler. Kredi kartlarını vatandaşlarımıza sunan banka kuruluşları her kesimden insanımıza hitap eden çeşitli özelliklerdeki kredi kartlarını vatandaşlarımızın kullanımına sunmuştur. Ülkemizin önde gelen banka kuruluşlarından biri olan Garanti Bankası birçok kredi kartı türünü bünyesinde bulundurmaktadır. Bu kredi kartlarından biri de Garanti Bankası Flexi karttır. Aşağıdaki yazımızda si değerli okurlarımıza Garanti Bankası Flexi kartın özelliklerinden bahsedeceğiz.

Garanti Bankası Flexi Kartın Özellikleri Nelerdir?

Garanti Bankası Flexi kart ile tüm bonus programı kapsamındaki kampanyalardan faydalanma fırsatı sizlerledir. Flexi kart seçimlerini tamamen size bırakmıştır. Kendi Bonus kampanyanızı kendiniz seçebilirsiniz. Sahip olacağınız kartın tasarımını yine siz yapabilirsiniz. Üstelik bu tasarımı değiştirme şansına da sahipsiniz. Tek yapmanız gereken 444 0 333 ALO Garanti hattını aramaktır. Yapacağınız  harcamalarda kazandığınız bonusları kredi kartı borcu ödemede ve bonus program ortaklarında istediğiniz şekilde harcama yapabilirsiniz. Birikmiş olan Flexi kart bonuslarınızda seyahat alışverişlerinizde daha doğrusu Garanti seyahat kullanmayı tercih ettiğinizde 1.5 kat daha fazla değerle harcayabilir ve daha kazançlı çıkabilirsiniz. Garanti Bankası’ndan Flexi kart başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımıza aşağıdaki yazımızda başvuru işlemini açıklayacağız.

Garanti Bankası Flexi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çağımızın en popüler iletişim ve etkileşim ağı olan internet sayesinde fatura ödeme işlemlerinden tutun da sağlık, eğitim hizmetlerine kadar birçok alanda internet sayesinde faaliyetler yürütülmektedir. Banka kuruluşları da resmi olarak açmış oldukları internet şubeleri sayesinde başvuru ve bilgi verme gibi işlemleri buradan yürütmektedir. Garanti Bankası Flexi kart da başvuru işlemini internet şubesi üzerinden yürütmektedir. Belli başlı sorulan bilgileri ilgili alanlara girmeniz halinde kredi kartı başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. O alanlarda size sorulan bilgiler şunlardır: Ad, soyad, cep telefonu numaranız ve T.C. kimlik numaranız. Bu bilgileri ilgili alana yazarak hemen başvur butonuna tıklamanız yeterlidir. Aşağıda verecek olduğumuz bağlantı adresine tıklayarak başvuru ekranına gidebilirsiniz.

Garanti Bankası Flexi Kart Başvuru İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz