GARANTİ BANKASI EFT SAATLERİ

GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCU

Bu yazımızda sizlere Garanti Bankası kredi kartları, Garanti Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, Garanti bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi nasıl yapılır gibi sorularınızı yanıtlamak amacıyla yazımızın devamında detaylı bir şekilde açıklık getirerek anlatacağız. Garanti Bankası bankacılık sektöründe özel teşebbüs statüsü altında hizmet veren bir bankadır. Garanti Bankası birçok banka gibi müşterilerinin ihtiyaçlarını giderebilmek açısından kredi kartı hizmeti sunmaktadır ve kredi kartı tipi olarak daha çok alışverişlerde aktif olan “Bonus Card” kredi kartı tipini müşterilerine hizmet olarak sunmaktadır. Yazımızın devamında bonus kredi kartı hizmetine nasıl başvurulduğunu ve bu başvurunun sonucu hakkında nasıl bilgi sahibi olabileceğiniz konularına değineceğiz

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası müşterilerine kredi kartı başvurularında alternatif sunan bankalar arasında yer almaktadır. Garanti Bankası kredi kartı başvuru işleminizi herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek yapabilir veyahut Garanti Bankası internet hizmeti üzerinden basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası birçok kredi kartı tipine sahiptir. Bu yazımızın devamında sizlere vereceğimiz bağlantıda Garanti Bankası’na ait Garanti Bonus kredi kartı, Garanti Bonus platinum kredi kartı, Garanti Bonus American express kredi kartı ve Garanti Bonus gold kredi kartı başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı anlatımı bağlantının altında görsel destekli olarak anlatacağız.

Tıklamış olduğunuz bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir internet sayfası ile karşılaşacaksınız.

GARANTİ

Bu sayfada yapmanız gerekenler ise şu şekildedir;

 • Öncelikle başvuru yapmak istediğiniz kredi kartı tipini kırmızı kutucuk içerisine aldığımız “ok” tuşları ile sağ sol yaparak seçiniz.
 • Adınızı gerekli alana giriniz.
 • Soyadınızı gerekli alana giriniz.
 • Operatör kodunuzu siyah çerçeve içerisine aldığımı “Seç” seçeneğinden seçiniz ve telefon numaranızın devamını gerekli alana giriniz.
 • 11 haneli T.C Kimlik numaranızı gerekli alana giriniz.
 • Resimde gösterilen güvenlik kodunu ilgili alana giriniz.
 • Tüm bu işlemleri sırası ile gerçekleştirdikten sonra mavi çerçeve içerisine almış olduğumuz “Başvur” butonuna tıklayarak seçmiş olduğunuz Garanti Bankası kredi kartı tipinin başvurusunu yapmış olacaksınız.

Başvurunuz sonucunda sizlere bir form numarası verilecektir bu form numarasını Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminde kullanacağız için saklayınız!

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Sorgulanır?

Garanti Bankası, Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminde genel başvuru işleminde olduğu gibi birçok alternatif sunmuştur. Herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek başvurunuz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir. Dilerseniz Garanti Bankası telefon bankacılığı (444 0 333) telefon numarasını arayıp Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi sahibi olabilir veyahut internet hizmeti sayesinde internet üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında internet üzerinden Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Lakin bunun öncesinde sizlere Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemi için vermiş olduğumuz bağlantı linkine tıklayınız.

Tıklamış olduğunuz bağlantı Garanti Bankası resmi internet sayfası olup, Garanti Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu bir internet hizmetidir. Tıkladığınız bağlantıda karşınıza aşağıdaki görsele benzer bir internet sayfası ile karşılaşacaksınız ve bu sayfada Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gereken işlemleri görselin altında anlatacağız.

garanti2

Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucu için yapmanız gerekenler şu şekildedir;

 • Başvurmuş olduğunuz ürünü “Başvurduğunuz ürün” seçeneğinden seçiniz.
 • Başvuru sonrasında sizlere verilmiş olan form numarasını ilgili alana giriniz.
 • Telefon numaranızı ilgili alana giriniz.
 • Güvenlik kodunu ilgili alana giriniz.
 • Kırmızı çerçeve içerisine almış olduğumuz “Devam” butonuna tıklayarak Garanti Bankası kredi kartı sonucu sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top