Garanti Bankası Miles&Smiles Kredi Kartı

GARANTİ BANKASI MİLES&SMİLES KREDİ KARTI

Garanti Bankası’nın sunduğu pek çok hizmetten biri de kredi kartlarıdır. Her türlü alanda sunduğu farklı özellikteki kredi kartları ile fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Sunulan bu hizmetlerden bir tanesi de Garanti Bankası Miles&Smiles kredi kartıdır. Bu kart sayesinde yaptığınız alışverişlerde sektör türüne göre değişen oranlarda mil kazanma şansınız bulunmaktadır. Kazanılan bu miller ile pek çok olanağı elde edebilirsiniz. Ödül bilet, refakatçi bilet alma sınıf yükseltme gibi pek çok olanağa sahip olabilirsiniz. Ayrıca kazandığınız milleri sadece uçuşlarınızda değil aynı zamanda dilerseniz alışverişleriniz için de kullanabilirsiniz.

Miles&Smiles kredi kartınızın Trink özelliği sayesinde çok basit bir şekilde ödeme işlemi gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. Uçuşlarınızda avans millerinizin karşılamaması durumu olsa bile ödül biletlerinizi kullanma şansınız bulunmaktadır. Garanti Bankası Miles&Smiles kredi kartı ile sahip olduğunuz miller ile vergi ödemelerinizi yapabilirsiniz. Yine bu miller ile statü miline çevirme yapma imkanınız olabilir. Kredi kartınız ile her yerde sunulan hizmetlerin hemen hemen hepsinden yararlanma imkanınız olur. Aldığınız kredi kartınızın sağladığı fırsatlar ile seyahat ve alışveriş sigortaları ile güvenli bir şekilde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine Garanti Bankası Miles&Smiles kredi kartı ile sunulan hizmetlerden biri de Atatürk Havalimanı’nda araç kiralama ya da özel şoför hizmetleri, havalimanı shuttle, indirimli vale parking gibi pek çok avantajdan da yararlanabilme imkanınız vardır. Kredi kartı için başvuru işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızın devamında nasıl başvuru yapacağınız konusunda detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Miles&Smiles Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Miles&Smiles kredi kartı, müşterilerine, seyahatlerinde ve alışverişlerinde pek çok olanağı sağlamaya çalışmaktadır. İşleminizi internet üzerinden ya da 444 0 333 Alo Garanti ile telefonla veya şubelere giderek yapabilirsiniz. Bu fırsatlardan yararlanmak için yapacağınız başvuruda ilk olarak yazımızın sonunda bulunan bağlantı adresine tıklayınız. Ardından adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı ve T.C. kimlik numaranızı girip, bunlar ile birlikte istediğiniz kart tipini seçiniz. Sonrasında verilen karakterleri girerek “Hemen Başvur” butonuna tıklayınız. Bu şekilde Garanti Bankası’nın hizmetlerinden biri olan Miles&Smiles kredi kartı başvurunuzu bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Miles&Smiles Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Scroll to Top